Żużel - Best Speedway Tv

Przedsezonowa konferencja prasowa SpecHouse PSŻ Poznań. | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Przedsezonowa konferencja prasowa SpecHouse PSŻ Poznań.

SpecHouse PSŻ Poznań

Przedsezonowa konferencja prasowa SpecHouse PSŻ Poznań.

W czwartek 17.03 o godz. 17:30 odbyła się przedsezonowa konferencja prasowa drużyny SpecHouse PSŻ Poznań, w której udział wzięli zarządcy klubu, trenerzy oraz zawodnicy.

Pierwsza informacja jaka została przekazana przez członka zarządu SpecHouse PSŻ Poznań Jakuba Kozaczyka to oficjalne potwierdzenie organizacji zawodów MPPK na golęcińskim owalu w dniu 03.04 o godz. 14.

W dalszej części spotkania był poruszony temat przybycia Rune Holty w skutek ubytków spowodowanych wykluczeniem rosyjskich zawodników (Władimira Borodulina i Aleksandra Kajbuszewa) oraz brakiem możliwości skorzystania z ukraińskiego lidera Skorpionów Aleksandra Łoktajewa.

Menedżer Tomasz Bajerski opowiedział o planach treningowych i sparingowych, które nastąpią kolejno jutro oraz w pełnym składzie w kolejny czwartek i piątek, a w sobotę 26.04 odbędzie się pierwszy sparing z Trans MF Landshut Devils. W kolejnych dniach drużyna SpecHouse PSŻ Poznań rozegra jeszcze testowe potyczki z Aforti Start Gniezno oraz Zdunek Wybrzeże Gdańsk.


Zawodnicy powiedzieli o swoich pierwszych wrażeniach po dzisiejszym premierowym treningu. Trener Adrian Gomólski w odpowiedzi na pytanie o wybór kapitana potwierdził, że nie został on jeszcze wybrany.

Na pytanie o kolejne wzmocnienia Jakub Kozaczyk prosił dyplomatycznie o zadanie kolejnego, potwierdzając przy tym jednak, że takowe jeszcze nastąpią. Sytuację Benjamina Basso, sternik poznańskiego klubu ocenił jako zamkniętą wymieniając przy tym kluby z trzech innych lig w których zawodnik występuję z poznańskim klubem mając jedynie kontrakt warszawski.

Reklamy
aasasaFoto: własne

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×