Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Dwóch juniorów GKM-u z pozytywnym wynikiem testu! Nowy termin meczu ze Spartą!

Dwóch juniorów GKM-u z pozytywnym wynikiem testu! Nowy termin meczu ze Spartą!

Autor: Jakub Żak

bstv 1536x162 1
Dwóch juniorów GKM-u z pozytywnym wynikiem testu! Nowy termin meczu ze Spartą! 3

Dwóch juniorów GKM-u z pozytywnym wynikiem testu! Nowy termin meczu ze Spartą!

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że izolacji poddany został Przemysław Pawlicki, co wykluczyło go z udziału w pierwszej kolejce PGE Ekstraligi na torze w Grudziądzu. Teraz klub poinformował, że pozytywny wynik testu otrzymali również Mateusz Bartkowiak, Kacper Łobodziński, oraz dwóch klubowych mechaników. Juniorzy GKM-u pozostaną na kwarantannie aż do 6 kwietnia.

3 kwietnia GKM Grudziądz przyjmie na swoim torze Spartę Wrocław. Przemysława Pawlickiego można w miarę łatwo zastąpić jednym dwójki Roman Lachbaum, Frederik Jakobsen (gość), ale problemem może okazać się formacja juniorska, bo jedynym niebędącym w izolacji juniorem GKM-u pozostał Denis Zieliński. Jeżeli Grudziądz do tygodnia nie znajdzie młodzieżowca, zawodnicy będą musieli podejść do pierwszego meczu w osłabieniu.

Aktualizacja: PGE Ekstraliga ogłosiła, że mecz GKM Grudziądz – Sparta Wrocław został przełożony i odbędzie się 23 kwietnia o 20:30. Mecz pierwotnie miał się odbyć 3 kwietnia, ale pozytywny wynik testu u dwóch młodzieżowców doprowadził do zmiany terminu spotkania.

fot. Sonia Kaps

baner 1200 200
Dwóch juniorów GKM-u z pozytywnym wynikiem testu! Nowy termin meczu ze Spartą! 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×