Żużel - Best Speedway Tv

Problemy Antonio Lindbaecka?! Klub zawiesił Szweda | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Antonio Lindbaecka

Problemy Antonio Lindbaecka?! Klub zawiesił Szweda

Problemy Antonio Lindbaecka?! Klub zawiesił Szweda

W piątek wieczorem szwedzki klub Antonio Lindbaecka Masarna Avesta poprzez media społecznościowe poinformowała o rozwiązaniu kontraktu z 36-letnim zawodnikiem. Teraz Szwed został zawieszony przez Aforti Start Gniezno do czasu złożenia wyjaśnień.

Nieoficjalnie mówi się, że Lindbaeck został złapany przez policje, gdy prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Jeżeli te informację się potwierdzą, nie będzie to pierwszy taki „wybryk” Szweda, co sprawia, że sytuacja może być naprawdę poważna.

Masarna opublikowała oświadczenie, w którym poinformowali o rozstaniu a Antonio – „Masarna postanowiła dziś zerwać kontrakt z Antonio Lindbäckiem. Na nadzwyczajnym zebraniu zarządu dzisiaj zarząd postanowił zerwać kontrakt z Antonio Lindbäckiem. Antonio naruszył jedną z zasad klubu i uniemożliwia to w tej chwili kontynuację współpracy. Bardzo nam przykro z powodu sytuacji, która się pojawiła i dotyka sportowo klub, ale przede wszystkim dotyka Antonio i jego bliskich. Oferujemy nasze wsparcie Antonio i życzymy mu wszystkiego najlepszego. Klub rozpoczyna teraz pracę nad poszukiwaniem zastępstwa. Jeśli chodzi o Antonio, nie będziemy dalej komentować sytuacji” – czytamy w mediach społecznościowych klubu z Avesty.

Teraz doświadczony Szwed został zawieszony przez swój polski klub, czyli Aforti Start Gniezno – „Decyzją zarządu klubu Szwed Antonio Lindbaeck został zawieszony do czasu złożenia wyjaśnień dotyczących zdarzenia, które miało miejsce w dniu 18 lutego 2022 roku z udziałem zainteresowanego. W przypadku potwierdzenia doniesień klub wyciągnie względem zawodnika konsekwencje określone w kontrakcie” – czytamy w komunikacie klubu.

Na razie stanowiska w tej sprawie nie zabrała tylko duński ośrodek, w którym Lindbaeck ma startować w sezonie 2022, czyli Region Varde Elitesport. Jeżeli nieoficjalne informacje dotyczące Szweda się potwierdzą, to zawodnik może mieć bardzo poważne problemy nie tylko sportowe, ale również prawne.

fot. Sonia Kaps

Reklamy

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×