Żużel - Best Speedway Tv

Transfery żużlowe. Antonio Linbäck i Philip Hellström-Bängs pojadą wspólnie w jeszcze jednej lidze | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Antonio Linbäck

Transfery żużlowe. Antonio Linbäck i Philip Hellström-Bängs pojadą wspólnie w jeszcze jednej lidze

Transfery żużlowe. Antonio Linbäck i Philip Hellström-Bängs pojadą wspólnie w jeszcze jednej lidze

Region Varde Elitesport potwierdzili w mediach społecznościowych, że Philip Hellström Bängs i Antonio Lindbäck podpisali kontrakty na sezon 2022. Warto wspomnieć, że ta dwójka jeździ razem również w polskiej lidze, a dokładniej w Starcie Gniezno oraz w szwedzkiej Masarnie Avesta.

W kończącym się roku 21 letni Philip Hellström-Bängs rozgłos uzyskał przede wszystkim po swoim występie w Speedway of Nations, natomiast sylwetki Lindbäcka raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. To między innymi wielokrotny Drużynowy Mistrz Świata, niegdyś stały uczestnik Grand Prix, a także były zawodnik czołowych drużyn w Szwecji i Polsce.
Po sezonie 2020 Lindbäck ogłosił zakończenie kariery, ale w 2021 roku zdecydował się na powrót i jazdę w lidze szwedzkiej. W nadchodzących rozgrywkach Metal Speedway League będzie reprezentował barwy Region Varde Elitesport. Wygląda na to, że Toninho postanowił swoje bogate doświadczenie, zdobyte na światowych torach, przekazać młodszemu koledze, a współpraca z Philipem Hellstömem-Bängsem będzie prowadzona na owalach w Szwecji, Danii oraz Polsce.

fot. Erik Kruse

Zostaw komentarz

0/100

×