Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Prezes ebut.pl Stali Gorzów o zwolnieniu Remigiusza Turka!

awizowane składy

Autor: Kamil Tokarczyk

Prezes ebut.pl Stali Gorzów o zwolnieniu Remigiusza Turka!

Prezes ebut.pl Stali Gorzów został zapytany o zwolnienie z rady nadzorczej Remigiusza Turka, który pracował przez kilka lat w klubie. Jak zaznacza Waldemar Sadowski zależało mu aby klub nie był kojarzony z tym, co działo się w nim wcześniej i dlatego też tak wiele osób zostało zwolnionych i zmienionych.

– Zarząd i rada nadzorcza podejmowała takie decyzje, które dawały nam szansę pracowania z osobami, których my angażujemy do naszej pracy i są to ludzie którym się ufa i wiadomo, na co ich stać, podjęliśmy także decyzje, że wszystkie osoby które były związane z tymi starymi „historiami” trzeba uporządkować i podjęliśmy takie decyzje, aby pewne rzeczy zakończyć -powiedział w naszym Magazynie Waldemar Sadowski.

Sam Remigiusz Turek po informacji o jego zwolnieniu opublikował swoje oświadczenie w którym w bardzo mocnych i konkretnych słowach pokazał swoje zdanie w tym temacie.

Sytuacja Stali Gorzów po zobowiązaniach za czasów prezesa Marka G.

– Kończy się moja paroletnia przygoda z gorzowskim klubem. Przyczyną takiego przebiegu rzeczy nie jest troska o dobro klubu obecnego prezesa, lecz wola podporządkowania sobie Rady Nadzorczej – organu, który powinien zajmować się kontrolą jego działalności. Niesamowite jest to, że człowiek który do niedawna nosił „teczkę” za prezesem Grzybem, dzisiaj nie pamięta jego nazwiska i z organizacji społecznej próbuje zrobić własną firmę – fragment opublikowanego oświadczenie Remigiusza Turka.

Prezes Waldemar Sadowski odniósł się również do sytuacji z księgową Stali Gorzów, która mimo iż uczestniczyła w całej tej sytuacji, w dalszym ciągu pełni swoją funkcje w klubie i nie została zwolniona jak pozostała grupa osób która była związana z całym procederem, którego postępowanie jest cały czas prowadzone.

-A jakiej podstawie miałoby się to wydarzyć, kiedy za moich rządów rozliczyła jedną, czy drugą dotacje, dostaliśmy licencję gdzie dokumenty są podawane jak przy dotacjach i w ciągu jednego dnia te dokumenty zostały skompletowane i na jakiej podstawie miałoby się to wydarzyć – powiedział Waldemar Sadowski.

Fot. Emilia Hamerska-Lengas

MAGAZYN ŻUŻLOWY, GOŚCIEM WALDEMAR SADOWSKI – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *