Żużel - Best Speedway Tv

Powrót żużla do Świętochłowic coraz bliżej? | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Powrót żużla do Świętochłowic coraz bliżej?

Świętochłowic

Powrót żużla do Świętochłowic coraz bliżej?

W ostatnim czasie poczyniono sporo prac modernizacyjnych na stadionie w Świętochłowicach, dzięki którym powrót sportu żużlowego do tego miasta staję się coraz bardziej realny i bliższy! Na popularnej “Skałce” zamontowano kolejne nowe elementy infrastruktury i już niewiele brakuje do zakończenia prac na stadionie.

Piotr Protasiewicz z pracą w urzędzie miasta

Od kilku miesięcy trwają intensywne prace, aby tor jak i sam stadion im. Pawła Waloszka nadawał się nie tylko do treningów dla szkółek, ale również do organizacji oficjalnych zawodów. Na oficjalnym profilu drużyny Śląska możemy przeczytać, że udało się już zamontować nowe bandy kinetyczne, naprawić bramę do parku maszyn, a także dokończyć prace związane z elektryką.

Możemy się również dowiedzieć, że na samo dokończenie prac związanych z elektryką, miejski budżet musiał przeznaczyć około 600 tys. złotych, natomiast wykonanie wszystkich prac modernizacyjnych wyniesie około 2,6 mln złotych.

Prace na słynnej “Skałce” z pewnością cieszą oko każdego kibica w Polsce. Pozostaje trzymać kciuki, by za parę lat żużel do Świętochłowic wrócił na dobre, również w wydaniu ligowym.

Fot. Speedway Śląsk Świętochłowice

MAGAZYN ŻUŻLOWY. Kliknij TUTAJ.

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×