Żużel - Best Speedway Tv

Postępowanie sądowe w sprawie dotacji na Stal Gorzów | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
dotacji

Postępowanie sądowe w sprawie dotacji na Stal Gorzów

Postępowanie sądowe w sprawie dotacji na Stal Gorzów

Sprawa wokół dotacji na sekcję piłki ręcznej Stali Gorzów nadal toczy się w sądzie. Rzekomo Martin Vaculik miał otrzymać pieniądze właśnie z dotacji, będącej przedmiotem sądowego postępowania. 

Dawid Rempała: „Chciałbym już teraz wsiąść na motocykl i pokręcić kółka”

Stronami w postępowaniu sądowym są byli prezes oraz dyrektor Stali Gorzów. Obecny zarząd nie do końca orientuje się, co się dzieje, właśnie ze względu na to, że nie jest stroną postępowania. Niemniej jednak każdy w Gorzowie wie, o jak poważnej sprawie mówimy. 

“Trwa postępowanie dotyczące dotacji na piłkę ręczną Stali Gorzów i to jest informacja pewna, sprawdzona, potwierdzona przez rzecznika prokuratury” – tak fakty dotyczące zaistniałej sytuacji skomentował Waldemar Sadowski podczas rozmowy przeprowadzonej na naszym kanale YouTube. 

“Podawanie nazwisk, mówienie o fakturach dotyczących kogoś, mówienie o ilości faktur, to są wszystkie rzeczy, które tylko zaciemniają niepotrzebnie obraz dla kibica. To jest robienie czarnego PR-u, czarnej reklamy marketingu wokół Stali Gorzów. Zdajemy sobie sprawę, że to są poważne rzeczy […] My ciągle nie jesteśmy stroną w postępowaniu. Wystąpiliśmy z oficjalnym wnioskiem do prokuratury o atrybut pokrzywdzonej [strony – dop.red.]. Nie wiadomo, czy będziemy tą pokrzywdzoną, bo to wszystko trwa. Chcemy być stroną postępowania, żeby wiedzieć, o co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi”.

Martin Vaculik również ma być niezadowolony z faktu, że musi składać wyjaśnienia dotyczące pieniędzy, które otrzymał. Waldemar Sadowski nie dziwi się jednak swojemu zawodnikowi.

“To są mało komfortowe informacje, jak dostaje się od jednego czy drugiego urzędu, że trzeba odpowiedzieć na takie czy na inne pytanie. Nie ma się czemu dziwić, każdy reaguje tu podobnie”.

Reklamy

Cała sprawa nadal trwa i nie można jeszcze stwierdzić, czy Stal Gorzów będzie musiała zwracać pieniądze władzom miasta. Postępowanie sądowe toczy się i pozostaje czekać na jego rozstrzygnięcie. 

Magazyn Żużlowy – Kliknij TUTAJ

fot. Ola Gucia

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×