Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Porozumienie w sprawie herbu w Bydgoszczy!

Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Fot. Sonia Kaps

Autor: Sebastian Krauz

Porozumienie w sprawie herbu w Bydgoszczy!

Polonia Bydgoszcz poinformowała, że zostało zawarte porozumienie w sprawie herbu pomiędzy ŻKS Polonia Bydgoszcz a Zarządem KP Polonia Bydgoszcz w kwestii zasad stosowania herbu Polonii.

Jak czytamy w komunikacie klubu, ŻKS Polonia Bydgoszcz SA oraz Zarząd KP Polonia Bydgoszcz doszły do porozumienia w kwestii zasad stosowania herbu Polonii z trójkątem i biało-czerwonymi pasami. Włodarze klubu informują także, że porozumienie zostało zawarte na rok i będzie obowiązywało do 31.10.2023. Porozumienie to ma umożliwić kontynuację współpracy ze sponsorem tytularnym na dotychczasowych zasadach.

Lokomotiv Daugavpils z pierwszym transferem na sezon 2023

– Jednocześnie pragniemy dodać, że ŻKS Polonia Bydgoszcz SA oraz firma Abramczyk nie zamierzały dokonywać zmian i ingerencji w dotychczasowy herb klubu, a prezes Jerzy Kanclerz wielokrotnie podkreślał wagę barw i herbu Polonii – czytamy w komunikacie.

Do tej pory, sekcja żużlowa użytkowała herb, którego prawnym właścicielem jest Klub Piłkarski Polonia Bydgoszcz. Poprzednia umowa na użytkowanie herbu pomiędzy KP Polonia a ŻKS Polonia obowiązywała do 31 października 2022 roku.

Fot. Sonia Kaps

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *