Żużel - Best Speedway Tv

Porozumienie w sprawie herbu w Bydgoszczy! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Porozumienie

Porozumienie w sprawie herbu w Bydgoszczy!

Porozumienie w sprawie herbu w Bydgoszczy!

Polonia Bydgoszcz poinformowała, że zostało zawarte porozumienie w sprawie herbu pomiędzy ŻKS Polonia Bydgoszcz a Zarządem KP Polonia Bydgoszcz w kwestii zasad stosowania herbu Polonii.

Jak czytamy w komunikacie klubu, ŻKS Polonia Bydgoszcz SA oraz Zarząd KP Polonia Bydgoszcz doszły do porozumienia w kwestii zasad stosowania herbu Polonii z trójkątem i biało-czerwonymi pasami. Włodarze klubu informują także, że porozumienie zostało zawarte na rok i będzie obowiązywało do 31.10.2023. Porozumienie to ma umożliwić kontynuację współpracy ze sponsorem tytularnym na dotychczasowych zasadach.

Lokomotiv Daugavpils z pierwszym transferem na sezon 2023

– Jednocześnie pragniemy dodać, że ŻKS Polonia Bydgoszcz SA oraz firma Abramczyk nie zamierzały dokonywać zmian i ingerencji w dotychczasowy herb klubu, a prezes Jerzy Kanclerz wielokrotnie podkreślał wagę barw i herbu Polonii – czytamy w komunikacie.

Do tej pory, sekcja żużlowa użytkowała herb, którego prawnym właścicielem jest Klub Piłkarski Polonia Bydgoszcz. Poprzednia umowa na użytkowanie herbu pomiędzy KP Polonia a ŻKS Polonia obowiązywała do 31 października 2022 roku.

Fot. Sonia Kaps

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×