Żużel - Best Speedway Tv: Najnowsze Aktualności i Wiadomości

Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Lokomotiv Daugavpils z pierwszym transferem na sezon 2023

SGP 2
Fot. Lokomotiv Daugavpils

Autor: Sebastian Krauz

Lokomotiv Daugavpils z pierwszym transferem na sezon 2023

Lokomotiv Daugavpils do tej pory był dość spokojny na rynku transferowym i nie informował o żadnych wzmocnieniach. Dziś jednak klub odsłonił pierwszą kartę i poinformował o transferze. Klub w tym roku zmienił nieco politykę transferową i d klubu mają trafiać głównie młodzi, perspektywiczni żużlowcy.

Nowym zawodnikiem ekipy z Łotwy został zawodnik, który w minionym roku był żużlowcem Texom Stali Rzeszów, jednak nie miał okazji pokazać się kibicom na torze, bowiem wystąpił on tylko w jednym meczu i zdobył jeden punkt w trzech startach. Gustav Grahn, bo o nim mowa, jest jednak wciąż uznawany za ogromny talent i wydaje się, że to właśnie to przesądziło o tym, że trafił on do Daugavpils.

Oskar Bober przedłużył kontrakt z Unią Tarnów

Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę być częścią Lokomotivu w kolejny sezonie. Moje pierwsze wrażenia z klubu są świetne, a klub wydają się być naprawdę profesjonalny. Czekam na 2023 rok i możliwość ścigania się przed fanami w Daugavpils – powiedział w rozmowie z klubowymi mediami Gustav Grahn.

Gustav Grahn mimo tego, że ma dopiero 18 lat, jest Mistrzem Szwecji Juniorów (2021) i Wicemistrzem (2022) a także uczestnikiem tegorocznego SGP2 i brązowym medalem Mistrzostw Europy Par U19 w Rydze.

Fot. Lokomotiv Daugavpils

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Lokomotiv Daugavpils z pierwszym transferem na sezon 2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×