Żużel - Best Speedway Tv

Polski Związek Motorowy rusza z inicjatywą #Ambasador 1 i 2 Ligi | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Polski Związek Motorowy

Polski Związek Motorowy rusza z inicjatywą #Ambasador 1 i 2 Ligi

Polski Związek Motorowy rusza z inicjatywą #Ambasador 1 i 2 Ligi

Polski Związek Motorowy poinformował, że wystartowała właśnie inicjatywa #Ambasador 1 i 2 Ligi która skierowana jest do kibiców. PZM poszukuje osób które chcą zdobyć doświadczenie oraz przeżyć żużel „od kuchni”.

Polski Związek Motorowy informuje, że inicjatywa #Ambasador 1 i 2 Ligi kierowany jest do kibiców żużla w Polsce, aktywnych w social mediach oraz chcących spełniać się przy tworzeniu rozmaitych treści na strony internetowe. Do projektu mogą dołączyć osoby pełnoletnie a wymagane jest również przesłanie próbki swoich umiejętności (tekst, zdjęcia, filmik, post w social mediach itp.).

Matic Ivacic: “Ciężko pracuję nad tym, aby moja forma była coraz lepsza”

– Nowy sezon, nowe możliwości i nowa przygoda. Jesteście spragnieni nowych wrażeń? Liczne znajomości, zbudowanie doświadczenia i przeżywanie żużla “od kuchni”. Brzmi ciekawie? Nie zwlekaj! Właśnie rozpoczął się nabór do projektu przygotowanego przez Polski Związek Motorowy. Sezon 2023 tuż za rogiem, a co za tym idzie? Poszukujemy osób aktywnych w mediach społecznościowych z chęcią do działania – czytamy w komunikacie PZM.

Fot. Sonia Kaps

MAGAZYN ŻUŻLOWY ONLINE – BEST SPEEDWAY TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×