Żużel - Best Speedway Tv

Fatalna kraksa w Lublinie. Przyjemski w karetce | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Fatalna kraksa w Lublinie. Przyjemski w karetce

Przyjemski

Fatalna kraksa w Lublinie. Przyjemski w karetce

Pechowo zaczynają się zawody Finału Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. W pierwszym biegu mieliśmy już dwa podejścia, które zakończyły się upadkami. O ile pierwszy z nich nie był groźny, o tyle drugi wyglądał naprawdę źle. Jeden z faworytów do końcowego triumfu opuścił tor w karetce.

W powtórce wyścigu pierwszego jadący przy krawężniku Wiktor Przyjemski zahaczył o przednie koło Kacpra Grzelaka. Obaj żużlowcy stracili kontrolę nad swoimi motocyklami i upadli. Na Grzelaka wpadł jeszcze Krzysztof Sadurski, który nie był w stanie go ominąć. Całe towarzystwo ledwo co minął z kolei Kacper Halkiewicz.

Najgroźniej wyglądał upadek Wiktora Przyjemskiego, który z dużą siłą uderzył głową o tor. Wydaje się, że młody bydgoszczanin stracił przytomność. Po kilku minutach opuścił tor w karetce i ogłoszono, że jest on niezdolny do dalszej jazdy – będzie musiał przejść dodatkowe badania.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×