Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Polonia Piła z nowym zawodnikiem na przyszły sezon. Wcześniej ścigał się w lidze wyżej

Polonia Piła
Fot. Arkadiusz Siwek

Autor: Krzysztof Choroszy

Polonia Piła z nowym zawodnikiem na przyszły sezon. Wcześniej ścigał się w lidze wyżej

Polonia Piła ostatni sezon zakończyła tuż za fazą play-off 2. Ligi Żużlowej. Takie rozstrzygnięcia nie satysfakcjonują do końca władz pilskiego zespołu i w przyszłym sezonie chcieliby powalczyć o coś więcej. Na niekorzyść Polonii opuści ich Adrian Cyfer, jeden z najlepszych zawodników całej ligi. Mimo to działają oni prężnie na rynku i sięgają po wzmocnienia z wyższej ligi.

Nie dawno dowiedzieliśmy się o tym, że w przyszłym roku menadżerem Polonii będzie legendarny Hans Nielsen. Teraz drużyna z Piły będzie mieć nowego zawodnika. Według naszych informacji zawodnikiem pilskiego zespołu zostanie Wiktor Trofimow, który wcześniej reprezentował takie zespoły jak Motor Lublin, ROW Rybnik czy Falubaz Zielona Góra.

Tegoroczna przygoda w Zielonej Górze Wiktora nie skończyła się jednak tak, jakby on sam tego chciał. Kiedy zastapił na pozycji zawodnika U24 kontuzjowanego Lucke’a Beckera, nie najeździł się zbytnio, doznając ciężkiej kontuzji w fatalnie wyglądającym upadku w Rybniku. Teraz schodzi on ligę niżej, żeby odbudować się i być może okaże się on „strzałem w dziesiątkę”.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×