Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Polonia Piła z kolejnym wzmocnieniem na sezon 2024

Polonia Piła
Fot. Łukasz Wilk

Autor: Krzysztof Choroszy

Polonia Piła z kolejnym wzmocnieniem na sezon 2024

Dużych wzmocnień przed przyszłym sezonem dokonała Polonia Piła. Pilanie już jakiś czas temu ogłosili, że ich nowym szkoleniowcem został legendarny Hans Nielsen. W przeciągu kilku ostatnich dni dowiedzieliśmy się o transferach Adama Ellisa i Norberta Kościucha, a teraz do zespołu dołączył kolejny zawodnik.

W środowe popołudnie Polonia Piła w swoich mediach społecznościowych potwierdziła, że jedno z miejsc w zespole będzie należało do Jonasa Jeppesena. Duńczyk już kilka lat temu reprezentował barwy Polonii, a w trakcie jego nieobecności zdarzyła mu się przygoda w PGE Ekstralidze, gdzie zdobył nawet brązowy medal, jeżdżąc dla Włókniarza Częstochowa. W minionym sezonie reprezentował barwy Landshut Devils.

Przyszłoroczny skład Polonii Piła zaczyna prezentować się bardzo dobrze. W zespole, oprócz wcześniej wspomnianej dwójki i Jeppesena, będzie jeździł również Jonas Knudsen. Może to się jednak okazać za mało na głównego faworyta przyszłorocznych rozgrywek, jakim na pewno będzie Unia Tarnów, która na rynku transferowym dokonała bardzo silnych wzmocnień.

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *