Żużel - Best Speedway Tv

Polonia Piła uspakaja. Ruszyły prace band. | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Polonia Piła

Polonia Piła uspakaja. Ruszyły prace band.

Polonia Piła uspakaja. Ruszyły prace band.

Sporo medialnego szumu było w ostatnim tygodniu na temat sytuacji pilskiego stadionu. Do kibiców Polonii dochodziło sporo sprzecznych informacji. Głównie w kwestii rozstrzygnięcia przetargów oraz daty rozpoczęcia prac remontowych.

Uspokajając wszystkich, w poniedziałek 21 lutego na pilskim owalu pojawiły się pierwsze osoby, które podjęły wstępną rozbiórkę.

Trwają prace związane z demontażem band na prostej. W marcu powinna zostać dowieziona i ułożona nawierzchnia toru, będą też dostarczone przez producenta i zamontowane nowe bandy pneumatyczne. Na przełomie marca i kwietnia mają zostać zainstalowane nowe bandy absorbujące na prostych, co zakończy prace na torze – skomentował Andrzej Matkowski.

IMG 20220221 151942

Team jest skompletowany, prace na stadionie ruszyły. Inauguracja rozgrywek w kwietniu jest niezagrożona. Prezentacja drużyny powinna odbyć się tuż przed startem sezonu. Więcej szczegółów przekażemy niebawem.

fot. własne

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×