Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Polonia Bydgoszcz oficjalnie z nowym zawodnikiem. Będzie liderem „Gryfów”

Krzysztof Buczkowski
Fot. Marta Astachow

Autor: Krzysztof Choroszy

Polonia Bydgoszcz oficjalnie z nowym zawodnikiem. Będzie liderem „Gryfów”

Okres transferowy w tym roku rozpoczął się bardzo szybko i już teraz mamy wiele ogłoszeń dotyczących nowych zawodników danych klubów. Wczoraj Polonia Bydgoszcz potwierdziła plotki, że Tim Soerensen będzie nowym żużlowcem „Gryfów” w przyszłym sezonie. Dzisiaj bydgoszczanie ogłosili kolejnego zawodnika.

Krzysztof Buczkowski już w niedzielę przed finałowym meczem 1. Ligi Żużlowej potwierdził swój transfer do Bydgoszczy w wywiadzie, którego udzielił redaktorowi Canal+. We wtorek bydgoski klub opublikował wpis, gdzie poinformowali kibiców, że Buczkowski będzie ich zawodnikiem w przyszłym sezonie. Polak pełnić będzie rolę jednego z liderów Polonii.

Bydgoszczanie zbroją się do walki o awans w przyszłym sezonie 1. Ligi Żużlowej. Już teraz wyrastają oni na jednego z faworytów do zwycięstwa w lidze i promocji do PGE Ekstraligi. Na pewno dla klubu jest to ważna sprawa, gdyż w razie awansu do drużyny mógłby powrócić Wiktor Przyjemski, ważny zawodnik dla bydgoskich kibiców i wychowanek miejscowego klubu.

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×