Żużel - Best Speedway Tv

Abramczyk Polonia Bydgoszcz z kolejnym dużym sponsorem | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Polonia Bydgoszcz

Abramczyk Polonia Bydgoszcz z kolejnym dużym sponsorem

Abramczyk Polonia Bydgoszcz z kolejnym dużym sponsorem

Prezes Abramczyk Polonii Bydgoszcz – Jerzy Kanclerz ogłosił podpisanie kontraktu sponsorskiego z firmą CIECH Pianki, która jest częścią GRUPY CIECH. CIECH Pianki jest jedną z największych firm w Polsce z sektora produkcji pianki poliuretanowej, od niedawna produkuje także maski ochronne FFP2 i FFP3. Logo spółki pojawi się na stadionie Polonii i na kevlarach zawodników.

xciech pianki foto 1536x1024.jpg.pagespeed.ic .0FZcpb40Ba

– “Wspieranie inicjatyw sportowych to jeden z kierunków działań jakie podejmujemy, by wypełniać rolę ważnego uczestnika życia lokalnej społeczności. Mecze Polonii Bydgoszcz gromadzą wielu kibiców, w tym także naszych pracowników. Trzymamy kciuki za awans Polonii do żużlowej Ekstraligi” – mówi Michał Budzyński, prezes zarządu CIECH Pianki.

Prezes Kanclerz powiedział, że bardzo cieszy go dołączenie kolejnej firmy do grona sponsorów Polonii Bydgoszcz i jasno powiedział, że celem bydgoskiego klubu na sezon 2022 jest awans do PGE Ekstraligi – “W tym roku do zespołu dołączyło wielu klasowych zawodników. Celem drużyny jest awans do najwyższej klasy rozgrywkowej – PGE Ekstraligi”

Źródło/Fot: polonia.bydgoszcz.pl

Zostaw komentarz

0/100

×