Żużel - Best Speedway Tv

Polonia Bydgoszcz wyjedzie na tor w przyszłym tygodniu | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Polonia Bydgoszcz

Polonia Bydgoszcz wyjedzie na tor w przyszłym tygodniu

Polonia Bydgoszcz wyjedzie na tor w przyszłym tygodniu

Jerzy Kanclerz w rozmowie z Expressem Bydgoskim poinformował, że kolejnym klubem, który być może wyjedzie na swój tor, zaraz po For Nature Solutions Apatora Toruń, będzie właśnie jego Polonia. Wszystko oczywiście jest uzależnione od warunków pogodowych.

PSŻ Poznań z nowym sponsorem tytularnym na sezon 2023!

– W poniedziałek torem zajmą się toromistrz i Jacek Woźniak. I mam nadzieję, że w środę, a może nawet i we wtorek wyjedziemy na pierwszy w tym roku trening. To wszystko pod warunkiem, że radykalnie nie zmieni się pogoda, bo to pokrzyżowałoby nasze plany. Póki co, z prognoz wynika, że mogą być jeszcze lekkie przymrozki, ale jesteśmy dobrej myśli – Mówi w wywiadzie dla Expressu Bydgoskiego Jerzy Kanclerz.

Dodajmy, że w sobotę klub z Bydgoszczy za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwalił się ukończeniem prac związanych z zamontowaniem band pneumatycznych dookoła toru.

fot. Sonia Kaps

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×