Żużel - Best Speedway Tv

Podnośniki wróciły! Gigantyczne zainteresowanie finałem w Lublinie | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Podnośniki wróciły! Gigantyczne zainteresowanie finałem w Lublinie

Podnośniki

Podnośniki wróciły! Gigantyczne zainteresowanie finałem w Lublinie

Rusza wielki finał PGE Ekstraligi. Pierwsze starcie pomiędzy drużynami Motoru oraz Sparty odbędzie się w Lublinie. Zainteresowanie meczem jest na tyle duże, że powróciły obrazki znane z czasów covidowych – kibice oglądają mecz z wysokości, na specjalnych podnośnikach.

Platinum Motor Lublin stoi przed ogromną szansą na obronienie tytułu mistrzowskiego. Dziś mierzą się z Betard Spartą Wrocław pozbawioną dwójki świetnych zawodników – Taia Woffindena oraz Macieja Janowskiego. Nawet jeśli ci wróciliby na rewanż, dziś Motor mógłby zbudować sobie taką przewagę, dzięki której byliby już o krok od złotego medalu.

Ten sukces chcą oglądać wszyscy sympatycy lubelskiego klubu. Bilety wyprzedały się w błyskawicznym tempie, a niektórzy z tych, którym nie udało się ich zakupić, postanowili sięgnąć po rozwiązanie znane z czasów covidowych, gdy ze względu na obostrzenia nie wpuszczano kibiców na trybuny. Niektórzy z nich wynajmowali podnośniki i z wysokości oglądali spotkania. Dzisiaj podobne obrazki możemy obserwować w Lublinie.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×