Żużel - Best Speedway Tv

Plotki się potwierdziły. Kościuch w Wybrzeżu | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Plotki się potwierdziły. Kościuch w Wybrzeżu

Kościuch

Plotki się potwierdziły. Kościuch w Wybrzeżu

Oficjalnie nowym zawodnikiem Zdunek Wybrzeża Gdańsk został dziś Norbert Kościuch. Zawodnik został wypożyczony z GKM-u Grudziądz, gdzie miał podpisany kontrakt “warszawski”.

Betard Sparta Wrocław wygrywa z Enea Falubaz Zielona Góra. Pech Piotra Pawlickiego

Nie było tajemnicą, że gdański zespół szukał krajowego seniora, aby uzupełnić swój zespół. Do tej pory jedynym polskim seniorem zakontraktowanym przez klub był bowiem Daniel Kaczmarek. Dziś dołączył do niego Norbert Kościuch, którego Wybrzeże obserwowało w przedsezonowych jazdach. Popularny “Norbi” zdał próbę generalną podczas Memoriału Henryka Żyto, kiedy to na gdańskim owalu zdobył dziesięć punktów z bonusem.

W ostatnią niedzielę, podczas Memoriału Henryka Żyto czułem się bardzo dobrze zarówno jeśli chodzi o gdański tor, jak również o nowe silniki w moich motocyklach. Dlatego tym bardziej cieszę się, że jeszcze przed pierwszym meczem ligowym dołączyłem do drużyny Zdunek Wybrzeża. W piątek planuję trening na torze w Gdańsku, a w sobotę liczę już na dobry wynik Wybrzeża w meczu przeciwko Ostrovii  – tak swój transfer skomentował sam Norbert Kościuch.

Wybrzeże ma więc skompletowaną formację seniorską. Nie zmienia to jednak diametralnie położenia klubu. Gdańszczanie najprawdopodobniej będą w sezonie 2023 walczyli o utrzymanie na zapleczu PGE Ekstraligi.

Fot. Michał Szmyd

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×