Żużel - Best Speedway Tv

Piotr Pawlicki z nowym kontraktem! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Piotr Pawlicki z nowym kontraktem!

Piotr Pawlicki z nowym kontraktem!

W środę Piotr Pawlicki poprzez media społecznościowe poinformował swoich fanów o przedłużeniu kontraktu na 2021 rok z FOGO Unią Leszno. Będzie to 10 z rzędu sezon kapitana “Byków” w macierzystym klubie.

Mając na uwadze komplikacje w porozumieniu zawodnika z klubem przed rozpoczęciem sezonu 2020, kibice leszczyńskiej drużyny z pewnością są pozytywnie zaskoczeni. Można przypuszczać, że władze FOGO Unii Leszno oraz sam zawodnik wyciągnęli wnioski z przedsezonowych wydarzeń i zasiedli do rozmów jeszcze przed zakończeniem aktualnego sezonu. Negocjacje przebiegły pomyślnie, dzięki czemu wciąż będziemy mogli oglądać wychowanka z Leszna z plastronem Byka.

Panie i Panowie, Kapitan Piotr Pawlicki na pokładzie! – poinformował oficjalny fanpage Unii Leszno. Sam zawodnik wyznaje, że jest bardzo dumny i zadowolony z tego, że zostaje w Unii. “Moje miejsce jest w domu” – komentuje Pawlicki.

W obecnym sezonie młodszy z braci Pawlickich jest drugim najskuteczniejszym zawodnikiem w FOGO Unii Leszno.
Wywalczył również z klubem awans do fazy play-off PGE Ekstraligi. W pierwszym meczu półfinałowym znacząco przyczynił się do zwycięstwa w Zielonej Górze, dzięki czemu “Byki” są jedną nogą w finale rozgrywek. Piotr Pawlicki zdobył z Unią cztery Drużynowe Mistrzostwa Polski i z pewnością ma wielki apetyt na piąte złoto w klubie, w którym się wychował. Jeśli drużynie z Wielkopolski uda się zdobyć tytuł w tym sezonie, to Pawlicki z pewnością nie spocznie na laurach i będzie walczył z kolegami o kolejne sukcesy.

fot. Natalia Gotter

Zostaw komentarz

0/100

×