Żużel - Best Speedway Tv

Piotr Pawlicki wróci już na ćwierćfinały!? Poznaliśmy diagnozę | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Piotr Pawlicki wróci już na ćwierćfinały!? Poznaliśmy diagnozę

Piotr Pawlicki

Piotr Pawlicki wróci już na ćwierćfinały!? Poznaliśmy diagnozę

W niedzielnych zawodach z cyklu Indywidualnych Mistrzostw Polski kontuzji doznał jeden z zawodników Betard Sparty Wrocław, Piotr Pawlicki. 28-latek już w swoim pierwszym wyjeździe na tor upadł i zmuszony był do wycofania się z zawodów. Pawlicki udał się do szpitalna na badania z podejrzeniem złamania kostki.

Fredrik Lindgren bez żadnych kontuzji po upadku w finale GP. Przekazał nowe informacje

Dzisiaj rano żużlowiec poinformował na swoich mediach społecznościowych, że złamał kość skokową w prawej nodze. Nie jest to jednak najgorsza wiadomość dla samej Sparty i jej kibiców, gdyż średni czas leczenia tego typu urazu to 6 tygodni, więc Pawlicki powinien wrócić najpóźniej na półfinały. Planowaną datę powrotu 28-letniego zawodnika poznamy we wtorek, kiedy przejdzie on dalsze badania.

Przypomnijmy, że w 2017 roku Pawlicki jeździł już ze złamaną nogą i swoją świetną dyspozycją pomógł w zdobyciu kolejnego mistrzostwa Polski swojej macierzystej drużynie, Unii Leszno. Kiedy Piotr Pawlicki powróci na tor? Przekonamy się zapewne w najbliższych dniach.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×