Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Piotr Baron odchodzi z Uni Leszno! Klub pożegnał się z trenerem

Piotr Baron
Fot. Czarny Productions

Autor: Jan Kamiński

Piotr Baron odchodzi z Uni Leszno! Klub pożegnał się z trenerem

Piotr Baron związał się z drużyną Byków w 2016 roku. Przez 7 lat, które spędził w klubie, Unia Leszno aż 4 razy zostawała Drużynowym Mistrzem Polski. O odejściu cenionego trenera z leszczyńskiego klubu mówiło się już od jakiegoś czasu.

W końcu do mediów dotarł oficjalny komunikat FOGO Unii Leszno informujący, że Piotr Baron przestał pełnić rolę szkoleniowca zespołu. Klub w poście udostępnionym na Facebooku bardzo ciepło dziękował trenerowi za wszystkie zasługi i osiągnięcia, które odniósł wraz z klubem.

Dziękujemy za wszystkie przepiękne chwile, medale, zwycięstwa i zaangażowanie włożone w prowadzenie naszego klubu – napisał klub w informacji przekazanej przez social media.

Klub jak i menadżer rozstali się z szacunkiem i uzasadnioną wdzięcznością co może być kontrastem dla spekulacji i podejrzeń mówiących o nie najlepszej atmosferze jak i małych konfliktach, które miały zachodzić w zespole m.in. w temacie przygotowania toru.

Działacze z Leszna muszą zatem rozglądać się za zastępstwem dla Piotra Barona, natomiast sam trener jest mocno łączony z tematem powrotu do Torunia, gdzie stawiał pierwsze kroki w jeździe na żużlu. Gdyby plotki się potwierdziły, to jako szkoleniowiec Aniołów miałby za zadanie walczyć o najwyższe cele.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *