Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Piotr Baron o relacjach z zarządem Fogo Unii po odejściu

żużel
Fot. Czarny Productions

Autor: Paweł Płóciniak

Piotr Baron o relacjach z zarządem Fogo Unii po odejściu

Piotr Baron po siedmiu latach opuścił Fogo Unię Leszno i przeniósł się do swojego macierzystego klubu For Nature Solutions KS Apatora Toruń. W magazynie BestSpeedway TV krótko powiedział nam o relacjach z zarządem „Byków” po odejściu z klubu.

Piotr Baron spędził siedem lat w Lesznie, szkoleniowcem Fogo Unii był od 2017 roku do 2023. Przez siedem sezonów zdobył cztery złote medale Drużynowych Mistrzostw Polski. Nie wątpliwie w tym roku coś się wypaliło w tej współpracy i Piotr Baron zdecydował się ogłosić jeszcze w trakcie sezonu zasadniczego, że w przyszłym roku nie będzie już pracował w Lesznie.

W bardzo pozytywnych, mamy ze sobą kontakt do dnia dzisiejszego i myślę, że tak zostanie – powiedział Baron o relacjach z zarządem po odejściu z Leszna.

For Nature Solutions KS Apator Toruń to klub, który zdecydował się na zatrudnienie Piotra Barona. Jest to klub, dla którego trener Baron zaczynał karierę żużlowca. W Toruniu liczą, że pozyskanie tak utytułowanego szkoleniowca pozwoli rozwinąć skrzydła szczególnie juniorom i dzięki temu „Anioły” dołożą kolejne medale Drużynowych Mistrzostw Polski do swojej kolekcji.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *