Żużel - Best Speedway Tv

Pierwszy magazyn żużlowy Best Speedway TV w 2023 roku już jutro! Specjalny gość w naszym magazynie | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pierwszy magazyn żużlowy Best Speedway TV w 2023 roku już jutro! Specjalny gość w naszym magazynie

magazyn żużlowy

Pierwszy magazyn żużlowy Best Speedway TV w 2023 roku już jutro! Specjalny gość w naszym magazynie

Nowy Rok to także nowe artykuły i magazyny. Zapraszamy Państwa na nasz pierwszy w tym roku magazyn żużlowy.

Marta Półtorak wraca do żużla! Będzie sponsorować jeden z klubów PGE Ekstraligi

Już jutro 03.01 o godzinie 20:00 na naszym kanale na YouTube ruszamy z pierwszym żużlowym magazynem. Naszym i państwa gościem będzie trener Stali Gorzów Stanisław Chomski. (Stal Gorzów skład 2022)

Miniony sezon był dla Gorzowa bardzo udany. Grand Prix powróciło na Jancarza, Bartosz Zmarzlik zdobył 3 tytuł Indywidualnego Mistrza Świata i 2 tytuł Indywidualnego Mistrza Polski w barwach Stali, Anders Thomsen i Martin Vaculik zarówno w lidze jak i w Grand Prix pokazywali się z bardzo dobrej strony, a na koniec drużyna wywalczyła srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski. 

Oczywiście sukcesów mniejszych i większych w sezonie 2022 Gorzowian było znacznie więcej. O tym i o nadchodzącym sezonie opowie Państwu już jutro Stanisław Chomski. Serdecznie zapraszamy.

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×