Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

PGE na dłużej związane z Ekstraligą Żużlową! Prezes ogłosił przedłużenie umowy

Ekstraligą
Fot. Speedway Ekstraliga

Autor: Krzysztof Choroszy

PGE na dłużej związane z Ekstraligą Żużlową! Prezes ogłosił przedłużenie umowy

PGE Ekstraliga jest najlepszą ligą świata, w której ścigają się czołowi zawodnicy światowych torów. Rozwój sportu żużlowego w naszym kraju od kilku lat idzie w dobrym kierunku. Podczas gali Ekstraligi żużlowej przekazano bardzo dobre informacje.

Prezes Polskiej Grupy Energetycznej, która od 2015 roku jest sponsorem tytularnym Ekstraligi, przekazał, że spółka pozostanie sponsorem najlepszej żużlowej ligi świata przez kolejne 4 lata. Oznacza to, że żużlowcy na najwyższym szczeblu rozgrywek w Polsce nadal będą ścigać się pod szyldem PGE.

Dzisiaj tutaj jestem po to, żeby z wielką satysfakcją przekazać Państwu, że Polska Grupa Energetyczna będzie na kolejne cztery lata dalej sponsorem tytularnym PGE Ekstraligi – ogłosił prezes PGE podczas gali PGE Ekstraligi.

Dla żużlowych działaczy w Polsce jest to znakomita wiadomość, gdyż nadal będą mogli oni cieszyć się ze wsparcia finansowego od Polskiej Grupy Energetycznej. Szczególnie, że w przyszłym roku pod zarządem ekstraligi znajdzie się również 1. Liga Żużlowa.

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *