Żużel - Best Speedway Tv

Patryk Dudek o swoim występie w Grudziądzu -"Nie było dzisiaj frajdy z jazdy, kompletnie" | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Patryk Dudek o swoim występie w Grudziądzu -“Nie było dzisiaj frajdy z jazdy, kompletnie”

Patryk Dudek

Patryk Dudek o swoim występie w Grudziądzu -“Nie było dzisiaj frajdy z jazdy, kompletnie”

W niedzielnym meczu derbowym pomiędzy GKM-em Grudziądz, a Apatorem Toruń, gospodarze po raz kolejny zwyciężyli u siebie z drużyną wyżej notowaną od nich. “Aniołom” udało się w biegach nominowanych uratować punkt bonusowy. Jednym z głównych winnych porażki można uznać Patryka Dudka, który w swoich trzech startach zdobył tylko 1 punkt, a później został zmieniony przez Emila Sajfutdinova.

Bartłomiej Kowalski -“Nie, nie dociera to do mnie, skupiam się na swojej robocie”

Dudek w pomeczowej Mix Zonie, gdzie razem z Kacprem Łobodzińskim byli pytani przez dziennikarzy, mówił, że koledzy wykonali dobrą robotę i wywalczyli “zwycięski” dla nich bonus, natomiast najbardziej zabrakło jego punktów, żeby mogli myśleć o korzystniejszym wyniku.

“Myśle, że chłopaki wykonali dobrą robotę i ten bonus jest dla nas zwycięski napewno dziś moich punktów zabrakło do tego żeby wywieźć stąd większą ilość punktów”- mówił Polak w pomeczowej Mix Zonie

Następnie zielonogórzanin został zapytany o to czego zabrakło dzisiaj, na co odpowiedział, że nie miał żadnej radości z jazdy, dodając, że zawody cyklu SEC, odbywające się dzień wcześniej, były dla niego dość udane.

“Nie było dzisiaj frajdy z jazdy kompletnie, gdzie wczorajsze zawody w Częstochowie dość udane, podkreślam dość udane” – powiedział Dudek po meczu.

Na koniec po pytaniu o to czy nie jest już zniechęcony swoimi złymi występami, wypowiedział się, że nie jest mu łatwo, gdyż dawno tak słabo nie jeździł, jak w tym roku i ta jazda kompletnie nie jest satysfakcjonująca dla nikogo. Ciężko było polskiemu seniorowi się wypowiedzieć, gdyż jak sam powiedział punkty mówią wszystko.

Reklamy

“Nie jest łatwo, taka sytuacja jest dla mnie trudna bo dawno tak nie jechałem, jak w tym roku, walczę z tym, pracuje, żeby był lepiej bo ta jazda nie jest satysfakcjonująca dla mnie, dla sponsorów, dla kibiców. No szału nie ma, sami widzicie więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć punkty na to wskazują, więc na większość rzeczy muszę sobie sam odpowiedzieć, już w swoim gronie i tyle” -mówił Patryk Dudek.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×