Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Patrick Hansen wchodzi do gry – Gorąca rywalizacja o miejsce w ROW Rybnik

Patrick Hansen
Fot. Arkadiusz Siwek

Autor: Redakcja

Patrick Hansen wchodzi do gry – Gorąca rywalizacja o miejsce w ROW Rybnik

W rozmowie z Patrickiem Hansenem, zawodnikiem KS ROW Rybnik dla Tygodnika Żużlowego, padły istotne wypowiedzi dotyczące jego powrotu po kontuzji oraz planów na nadchodzący sezon. Hansen podkreślił znaczenie rehabilitacji, mówiąc: „Mogę i to robię, wiczę cały czas. Najważniejsza jest rehabilitacja, bo mam dwie godziny dziennie. To są ćwiczenia, których normalnie bym nie robił.”

Z kolei, odnosząc się do planu treningowego, zaznaczył: „Ten plan treningowy wygląda już prawie tak jak wcześniej w poprzednich sezonach. Jedyne, co wiadomo, to jeszcze nie biegam.” Oczekiwania przed rozpoczęciem sezonu wyraził słowami: „Ja mam nadzieję, że już za miesiąc będę mógł wyjechać! Trzeba być gotowym, bo zacznie się prawdziwa walka o punkty. Taki jest plan, żeby być już tak przygotowanym jak wszyscy inni zawodnicy.”

W kwestii rywalizacji w drużynie KS ROW Rybnik i możliwości wypożyczeń, Hansen stwierdził: „Wiem o tym. Ale co? Myślę, że będzie rywalizacja, jak to w sporcie. Ja rozumiem klub, że tak jest, bo ze mną naprawdę w pewnym momencie nie wyglądało to dobrze, a ROW musiał się zabezpieczyć.” Hansen podkreślił również gotowość do rywalizacji, mówiąc: „Jest taka sytuacja jaka jest i trzeba przez to przejść. Każdego z nas czeka rywalizacja, ale to nic nowego w żużlu.”

żużel
Fot. Marta Astachow
343294678 188861440644708 7968963167341006071 n
Fot. Sonia Kaps

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×