Żużel - Best Speedway Tv

Patrick Hansen zaskoczył kibiców na Twitterze. Rozpoczął dyskusję o "polskości" jednego z klubów | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Patrick Hansen zaskoczył kibiców na Twitterze. Rozpoczął dyskusję o “polskości” jednego z klubów

Patrick Hansen

Patrick Hansen zaskoczył kibiców na Twitterze. Rozpoczął dyskusję o “polskości” jednego z klubów

W poniedziałkowe popołudnie niespodziewaną rozrywkę na Twitterze, a właściwie teraz już portalu zwanym “X” rozpoczął żużlowiec ROW-u Rybnik, Patrick Hansen. Jak wiadomo, Duńczyk ma wiele wspólnego z Polską i mówi w naszym języku. Teraz postanowił zgłębić swoją wiedzę dotyczącą kibicowskich przyśpiewek.

Piotr Protasiewicz podkreśla: Kluczowa rola zdrowych zawodników w Enea Falubaz

“Dlaczego Unia Leszno nie jest polski klub?” – takiego tweeta puścił Duńczyk reprezentujący barwy ROW-u Rybnik. W odpowiedziach kibice śmiali się i odpowiadali, że “tak już jest”. “Unia Leszno to nie jest polski klub” to przyśpiewka znana niemal na wszystkich stadionach żużlowych w Polsce, jednak wielu fanów nie wie, z czego wynika teoria o zagranicznym pochodzeniu tego utytułowanego klubu.

Patrick Hansen po paru godzinach napisał, że temat go zaciekawił ze względu na to, że na ostatnim meczu 1. Ligi Żużlowej pomiędzy jego ROW-em Rybnik a Arged Malesą Ostrów, usłyszał, jak kibice gości śpiewają ze swojego sektora właśnie popularne “Unia Leszno to nie jest polski klub”. Duńczyk też szybko dodał kolejny wpis, w którym zaznaczył, że absolutnie nie chce się z nikogo śmiać ani urazić, tylko po prostu jest ciekawy, skąd tak absurdalna przyśpiewka wzięła się na żużlowych stadionach.

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×