Żużel - Best Speedway Tv

Piotr Protasiewicz podkreśla: Kluczowa rola zdrowych zawodników w Enea Falubaz | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Piotr Protasiewicz podkreśla: Kluczowa rola zdrowych zawodników w Enea Falubaz

Piotr Protasiewicz

Piotr Protasiewicz podkreśla: Kluczowa rola zdrowych zawodników w Enea Falubaz

Enea Falubaz po imponującym występie w Gdańsku znajduje się w dogodnej pozycji przed nadchodzącym rewanżem w Zielonej Górze. Mimo triumfalnego sukcesu Piotr Protasiewicz nie spoczywa na laurach i podkreśla, że jego celem jest dostarczenie kibicom kolejnych emocjonujących chwil na torze.

Trener żużlowy Piotr Baron dołącza do Apatora Toruń: Kolejny krok w karierze czy ryzykowna decyzja

– Cieszę się, że wszyscy pojechali dobre zawody i cała siódemka wraca cała do domu! Będę się powtarzał w nieskończoność, bo jest to dla mnie klucz. To jest sport, ale potrzebuję zdrowych zawodników, aby w tych play-offach walczyć. Za tydzień mamy rewanż i nie patrzymy na to co da nam ewentualny półfinał. Skupiamy się na najbliższym meczu – powiedział popularny PePe.

– Zawodnicy Enea Falubazu odjechali świetne zawody i mamy dużą zaliczkę. Do rewanżu będziemy się przygotowywać od piątku, no bo prędzej nie ma możliwości. Każdy z zawodników rozjeżdża się po Polsce i Europie. W piątek trening i następnie chcielibyśmy odjechać kolejne dobrze zawody – podsumował Piotr Protasiewicz.

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×