Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Patrick Hansen będzie ekspertem w jednej ze stacji telewizyjnych. Świetna wiadomość dla kibiców

Patrick Hansen
Fot. Arek Siwek

Autor: Krzysztof Choroszy

Patrick Hansen będzie ekspertem w jednej ze stacji telewizyjnych. Świetna wiadomość dla kibiców

Patrick Hansen i jego historia porusza całe środowisko żużlowe. Duńczyk powrócił już na tor po poważnej kontuzji odniesionej, odbywając pierwszy trening na torze w Meissen. W jego przypadku jednak powrót do rywalizacji, chociażby w lidze, może jeszcze trochę potrwać. Wiemy, że nie wystąpi on na pewno w pierwszych meczach ligowych swojej drużyny, jednak nadal będzie obecny przy żużlowych spotkaniach.

Hansen, który szybko wrócił do aktywności po poważnym wypadku w sierpniu, jest znany nie tylko z jazdy na żużlu, ale także z umiejętności bieglejszego posługiwania się językiem polskim. Zdobył uznanie nie tylko jako zawodnik, lecz także jako współprowadzący programy telewizyjne na Eleven Sports. Ponadto angażuje się w szkolenie młodzieży pod okiem trenera Antoniego Skupienia.

Jednak dobra wiadomość dla fanów żużla – Patrick Hansen nie zamierza siedzieć bezczynnie. Jak poinformowało Canal+, Patrick Hansen zasilił szeregi ich redakcji, co sprawia, że będzie ekspertem podczas transmisji. Już podczas sobotniej prezentacji ROW-u Rybnik prezes klubu Krzysztof Mrozek zdradził, że zawodnik negocjuje z tą stacją telewizyjną i jak mogliśmy się przekonać, rozmowy te zakończyły się porozumieniem.

Pozyskanie duńskiego żużlowca jest świetnym ruchem ze strony Canal+. Hansen na wizji był bardzo charyzmatyczną osobą, co na pewno pozytywnie wpłynie na relacje z jego udziałem. Może on również przedstawić pewne sprawy z perspektywy zawodniczej. Historia zawodnika rybnickiego ROW-u jest pasjonująca i chociaż nie od razu na torze, to trzeba się cieszyć z obecności Patricka przy żużlu.

358538840 741502671318593 958952031689677008 n
Fot. Mateusz Biskup
430080440 913130104157365 1418944214408508769 n
Fot. Arek Siwek

Dołącz do nas na facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *