Żużel - Best Speedway Tv

Oszaleli! 19 złotych za transmisję ze sparingu | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Oszaleli! 19 złotych za transmisję ze sparingu

oszaleli sparingu

Oszaleli! 19 złotych za transmisję ze sparingu

Kibice Abramczyk Polonii Bydgoszcz oraz Cellfast Wilków Krosno z pewnością doznali dzisiejszego popołudnia niemałego szoku. Klub z Bydgoszczy zaoferował na swoim profilu na Facebooku transmisję online ze sparingu za… 19 zł.

Syn Mirosława Jabłońskiego wróci do żużla

Co ciekawe, wejście na trybuny kosztowało jedynie 10 złotych – tyle kibic musiał wydać na program, który upoważniał do wejścia. Dla leniwych lub tych, którzy chcieli obejrzeć widowisko w gronie znajomych przed ekranem, zaproponowano wykupienie transmisji PPV w cenie 19 złotych.

Transmisję przeprowadzał BluStreamTvLive, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że niewielu kibiców może ocenić jakość tej usługi. Blisko 20 zł za 1,5-godzinne jazdy treningowe to, lekko mówiąc, absurd, o czym jednogłośnie pisali kibice na mediach społecznościowych klubu. Co pomysłodawca miał na celu?

Fot: screen ppv.blustreamtv.pl

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×