Żużel - Best Speedway Tv

Syn Mirosława Jabłońskiego wróci do żużla | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Syn Mirosława Jabłońskiego wróci do żużla

Syn Żużla

Syn Mirosława Jabłońskiego wróci do żużla

Mateusz Jabłoński, a więc syn byłego żużlowca, a obecnie eksperta Canal+ Mirosława Jabłońskiego już niedługo wróci do profesjonalnego żużla. Świetne wieści przekazał sam ojciec podczas programu “Kolegium Żużlowe” na kanale YouTube Canal+.

Wybrzeże nadal poszukuje. Na celowniku polski senior i junior

Mateusz Jabłoński pod koniec sierpnia 2021 roku brał udział w dramatycznie wyglądającym wypadku podczas treningu w Toruniu. 15-letni wówczas chłopak nie zdążył jeszcze na poważnie zacząć swojej kariery, a już znalazł się w ciężkim stanie, jego życiu zagrażało spore niebezpieczeństwo.

Niespełna dwa lata od feralnych wydarzeń ojciec zawodnika potwierdził, że jego syn wróci do ścigania:


Mateusz przeżył wiele. Na szczęście finał jest taki, że ma stuprocentową sprawność. On nie wyobraża sobie życia poza żużlem. Ja robiłem wszystko, żeby go od tego odwieść. Mieliśmy wiele rozmów, żebym już przestał, więc przestałem. Mateusz wraca do sportu żużlowego w stu procentach. W tym roku odjechaliśmy już dwa treningi we Wrocławiu.

Ojciec zawodnika powiedział również, że Mateusz musi najpierw odnowić licencję, żeby móc negocjować z klubami odnośnie startów, jednak nie powinno to być w jego przypadku żadnym problemem. Możemy być więc niemal pewni, że jeszcze w tym sezonie zobaczymy utalentowanego 17-latka w zawodach ligowych. Czas pokaże, który klub się po niego zgłosi.

Fot. Mirosław Jabłoński/facebook.com

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV. Kliknij TUTAJ.

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×