Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Oświetlenie na stadionie w Poznaniu! PSŻ wystartuje w 1. Lidze Żużlowej

Poznaniu
Fot. Sandra Rejzner

Autor: Krzysztof Choroszy

Oświetlenie na stadionie w Poznaniu! PSŻ wystartuje w 1. Lidze Żużlowej

Ostatni okres dla kibiców PSŻ-u Poznań przyniósł wiele niepokojących wiadomości. Pierwszą był brak planów budowy sztucznego oświetlenia na Golęcinie, przez co nie mogliby wystartować w 1. Lidze Żużlowej. Drugą było zamieszanie związane z Grzegorzem Walaskiem. Teraz jednak nadszedł czas na dobre wieści dla poznaniaków.

Na konferencji, która odbyła się w środę, klub przekazał, że uda się rozpocząć budowę tymczasowego oświetlenia na stadionie, co pozwoli wystartować im w rozgrywkach 1. Ligi Żużlowej, gdzie zostali zaproszeni po wycofaniu się drużyny Landshut Devils. Władzom PSŻ-u udało się dogadać ze spółką Enea, która pokryje koszta budowy. Inwestycja zostanie zrealizowana do rozpoczęcia przyszłego sezonu.

Teraz przed władzami „Skorpionów” stoi sprawa transferowa, gdyż ich skład potrzebuje wzmocnień, aby móc walczyć na poziomie 1. Ligi Żużlowej. Mając pewność występu na zapleczu PGE Ekstraligi za sprawą sztucznego oświetlenia, mogą skupić się na nowych nabytkach, a na rynku pozostało jeszcze kilka ciekawych nazwisk.

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *