Żużel - Best Speedway Tv

Oświadczenie w sprawie relacji z 49. Memoriału Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego w Częstochowie | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Oświadczenie w sprawie relacji z 49. Memoriału Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego w Częstochowie

Oświadczenie w sprawie relacji

Oświadczenie w sprawie relacji z 49. Memoriału Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego w Częstochowie

Jako redakcja Best Speedway Tv przygotowaliśmy relację radiową z 49. Memoriału im. Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego w Częstochowie organizowanego przez klub Włókniarz Częstochowa. Całość została przygotowana przez naszą redakcję tylko i wyłącznie pod przekazywanie tylko i wyłącznie z kamerą skierowaną na reporterów. Klub Włókniarz Częstochowa zaoferował swą pomoc w zorganizowaniu transmisji, ale w tamtym momencie było już za późno, aby zaoferować widzom satysfakcjonujący poziom relacji z wykorzystaniem obrazu.

W Częstochowie przegrali z pogodą. Sparing odwołany po jednym wyścigu

Dziękujemy klubowi Włókniarz Częstochowa za otrzymaną pomoc i gwarantujemy, że następne transmisje Best Speedway Tv ze stadionu zielona-energia.com Arena będą dzięki pomocy Włókniarza realizowane również z wykorzystaniem obrazu przy zgodzie klubu.

Best Speedway TV

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×