Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Arged Malesa Ostrów z nowym zawodnikiem. Victor Palovaara powitany na lotnisku

Victor Palovaara

Autor: Łukasz Kolski

Oceń Wpis

Arged Malesa Ostrów z nowym zawodnikiem. Victor Palovaara powitany na lotnisku

TŻ Ostrovia dołącza do trendu ogłaszania nowych zawodników w głośnym stylu. W świąteczny poranek 11 listopada, klub potwierdził spekulacje o podpisaniu umowy na starty w 2023 roku z Victorem Palovaarą.

Działacze ostrowskiego klubu w krótkim, humorystycznym filmiku odnieśli się do krążącego w sieci memu. Trener Mariusz Staszewski razem z prezesem Waldemarem Górskim odegrali scenę z kultowego filmu „Kiler”, pojawiając się na lotnisku z kwiatami, powitali nowego zawodnika zespołu na sezon 2023.

Prezes TŻ Ostrovii, zaznacza, że wraz z trenerem za każdym razem poszukują takich zawodników, którzy wyrażają chęć jazdy w ostrowskim klubie i chętnie dają takim zawodnikom szanse na zaprezentowanie się podczas sezonu.

Daniel Bewley na dłużej w WTS Wrocław!

Kim jest Victor Palovaara?

Dla Szweda Victora Palovaary sezon 2022 był pierwszym w którym występował w polskich rozgrywkach. Reprezentował on drużynę 2.ligowego Optibet Lokomotiv Daugavpils, uzyskując średnią w sezonie na poziomie 1,914 pkt/bieg. Zawodnik w ubiegłym sezonie pełnił funkcje rezerwowego podczas zawodów Grand Prix Szwecji.

Palovaara będzie drugim Szwedem w kadrze klubu z Ostrowa, dołącza bowiem do dobrze znanego wśród ostrowskich kibiców Olivera Berntzona, który spędzi w TŻ Ostrovii 3 sezon z rzędu.

Reklamy

Czy Victor Palovaara będzie objawieniem 1. ligi i skutecznie zapisze się w historii Polskiego żużla. na to pytanie odpowiedz poznamy w trakcie sezonu 2023.

fot. TŻ Ostrovia

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×