Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Ostrovia – Orzeł. Orłowi mogą uciec play offy. Gospodarze udowodnią klasę?[Zapowiedź]

Orzeł

Autor: Redakcja

Ostrovia – Orzeł. Orłowi mogą uciec play offy. Gospodarze udowodnią klasę?[Zapowiedź]

W niedzielny wieczór wicelider tabeli Arged Malesa Ostrów Wielkopolski podejmie na własnym obiekcie łódzkiego Orła. Stawką spotkania są jakże cenne dla obu ekip trzy punkty. W razie porażki Orzeł Łódź praktycznie pożegna się z marzeniami o fazie play-off.

Tydzień temu w Łodzi odbył się pierwszy mecz pomiędzy tymi ekipami i po zaciętym do ostatniego biegu meczu górą okazali się ostrowianie, którzy wyszarpali wygraną 44-46, wygrywając w 15 biegu podwójnie dzięki weteranom polskich torów Grzegorzowi Walaskowi oraz Tomaszowi Gapińskiemu.

Teraz podpieczeni Adama Skórnickiego udają się na rewanż do ekipy, która jest pozytywnym zaskoczeniem tego sezonu. Drużyna prowadzona przez Mariusza Staszewskiego w każdym meczu dotychczas zdobyła minimum 44 punkty. Kibice w Ostrowie na pewno będą spoglądać na swoich dwóch obcokrajowców, czyli na Berntzona oraz Klindta, którym w tym sezonie wiedzie się rożnie oraz na Daniela Kaczmarka, który jeszcze w piątek stoczył walkę na gali MMA-VIP 2.

Jaskółki mocno

Drużyna z Łodzi jest w odwrotnej sytuacji, co ostrowianie po dobrym początku sezonu, znacząco spuścili z tonu i są o krok o wypadnięcia z walki o fazę play off. Czeka ich zatem bardzo ciężkie zadanie, by wywieźć jakiekolwiek punkty z Ostrowa. Jak będzie? Przekonamy się w niedzielę. Początek zawodów zaplanowany jest na godzinę 19:15.

Składy :

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski (gospodarze) :

9. Nicolai Klindt
10. Tomasz Gapiński
11. Grzegorz Walasek
12. Daniel Kaczmarek
13. Oliver Berntzon
14. Jakub Poczta
15. Sebastian Szostak

16. Patrick Hansen

Trener : Mariusz Staszewski

Orzeł Łódź (goście) :

1. Marcin Nowak
2. Brady Kurtz
3. Norbert Kościuch
4. Piotr Pióro
5. Aleksandr Łoktajew
6. Mateusz Dul
7. Jakub Sroka

8. Luke Becker

Trener : Adam Skórnicki

Sędzia : Ryszard Bryła

Komisarz Toru : Waldemar Cisoń

fot. Sonia Kaps

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *