Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Artykuły

Ostatnia szansa Chomskiego.

Ostatnia szansa Chomskiego.

Autor: Łukasz Kachel

Ostatnia szansa Chomskiego.

W ekipie Moje Bermudy Stali Gorzów nie dzieje się ostatnio najlepiej. Zespół zajmuje ostatnie miejsce w tabeli PGE Ekstraligi, a sytuacja robi się coraz bardziej nieciekawa.

Po trzech kolejkach PGE Ekstraligi, Moje Bermudy Stal Gorzów prezentuje się poniżej oczekiwań i zajmuje ostatnią pozycje w ligowej tabeli. Podczas inauguracji rozgrywek gorzowianie nie mieli łatwego zadania, bo podejmowali u siebie FOGO Unię Leszno. Aktualny mistrz Polski okazał się zbyt mocny dla gospodarzy i wygrał 41:49. Na drugie spotkanie drużyna Stali udała się na drugi koniec Polski, by zmierzyć się z Motorem Lublin. Zawodnicy spod herbu koziołka również nie pozostawili złudzeń podopiecznym Stanisława Chomskiego i pewnie wygrali 53:37.

Niemałą sensacją można natomiast nazwać to, co wydarzyło się podczas 3. kolejki w Rybniku. Osłabiona brakiem kontuzjowanego Adrieja Lebiediewa ekipa PGG ROW Rybnik, zdołała wyszarpać zwycięstwo gorzowianom. Warto dodać, że do składu żółto-niebieskich wrócił, po wyleczeniu kontuzji, Niels Kristian Iversen. Duńczyk, jednak nie był w stanie pomóc swoim kolegom i mecz zakończył się wynikiem 46:44 dla beniaminka PGE Ekstraligi.

Reklamy

Wszystkie te wydarzenia skłoniły działaczy gorzowskiej Stali do zwołania spotkania zarządu. Podjęte rozmowy poskutkowały m.in. decyzją o przyznaniu ostatniej szansy trenerowi Stanisławowi Chomskiemu na obronienie swojej posady. Ostatnią deską ratunku dla szkoleniowca Stali ma być wygrana w piątkowym meczu. Zadanie z pewnością nie będzie należało do tych łatwych i przyjemnych. Na Stadionie im. Edwarda Jancarza zjawi się, piekielnie mocna w tym sezonie drużyna, Eltrox Włókniarz Częstochowa. Zespół Marka Cieślaka wygrał do tej pory wszystkie swoje spotkania, a o jego sile świadczyć może chociażby wysoka, wyjazdowa wygrana w Zielonej Górze 59:31.

Trener Stanisław Chomski już nie raz udowadniał, że stać go na wiele i, że jest wysokiej klasy szkoleniowcem. Czy do piątku uda mu się przywrócić dawny błysk Stali?

foto. źródło sportowy24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×