Żużel - Best Speedway Tv

Oskar Fajfer zasili szeregi Stali Gorzów w przyszłym sezonie | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Oskar Fajfer

Oskar Fajfer zasili szeregi Stali Gorzów w przyszłym sezonie

Oskar Fajfer zasili szeregi Stali Gorzów w przyszłym sezonie

To już pewne, prezes gorzowskiej Stali Waldemar Sadowski poinformował na antenie radia Gorzów, że w przyszłym sezonie barw klubu z miasta nad Wartą będzie bronić Oskar Fajfer.

galeria 1 6


-Jesteśmy dogadani na przyszły rok. W sumie do okienka transferowego jeszcze trochę zostało, ale Oskar Fajfer już skończył rozgrywki kalendarzowe. Mogę informować o postępie rozmów. Oskar był na tej liście od samego początku, to nie jest tak, że my znaleźliśmy sobie kogoś żeby zapchać przysłowiową dziurę. Analizowaliśmy jego starty, występy. Jest startowcem, chcemy się bardzo zaangażować w jego pomoc – oznajmił prezes Waldemar Sadowski.Na celowniku klubu byli też inni zawodnicy, wśród nich Kuba Miśkowiak, ostatecznie jednak postawiono na Oskara Fajfera. Prezes klubu zapewnia, że nie jest to ostatnie słowo w sprawie budowania zespołu.

Foto: Patrycja Sobiech


Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×