Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Oskar Fajfer uważa, że Falubaz, Polonia czy Wilki Krosno wcale nie są lepsze od Startu Gniezno!

Oskar Fajfer

Autor: Redakcja

Oskar Fajfer uważa, że Falubaz, Polonia czy Wilki Krosno wcale nie są lepsze od Startu Gniezno!

Stać nas na wszystko. Mamy w drużynie naprawdę ciekawych zawodników, którzy przede wszystkim chcą się ścigać i są ambitni. Niech każdy z nas sumiennie robi swoje, a nie jeden się zdziwi, na co stać Start – mówi Oskar Fajfer w rozmowie z polskizuzel.pl.

best speedway tv
Oskar Fajfer uważa, że Falubaz, Polonia czy Wilki Krosno wcale nie są lepsze od Startu Gniezno! 2

oskar fajfer był pierwszym zawodnikiem, który parafował kontrakt ze Startem Gniezno na sezon 2022 – Tak mi, jak i działaczom Startu zależało, abym jeździł dalej dla Gniezna. Wspólnie znaleźliśmy kompromis i podpisaliśmy kontrakt na nowy sezon. – podkreśla zawodnik. Jak też przyznaje były oferty z innych klubów ale – nie widziałem sensu zmiany barw klubowych, skoro w moim macierzystym klubie wszystko funkcjonuje, jak należy.

Na pytanie, zadane o możliwości Startu w sezonie 2022 – Stać nas na wszystko. Mamy w drużynie naprawdę ciekawych zawodników, którzy przede wszystkim chcą się ścigać i są ambitni. Niech każdy z nas sumiennie robi swoje, a nie jeden się zdziwi, na co stać Start.

Dopytując o to w czym Falubaz, Wilki Krosno czy też Polonia jest lepszy od Startu Gniezno zawodnik w rozmowie dla portalu polskiżużel.pl stwierdził – Ja wcale nie twierdze, że te drużyny są od nas lepsze. Jak wspominałem wcześniej, poziom pierwszoligowy z roku na rok rośnie, a poziom wszystkich drużyn jest bardzo wyrównany. W przyszłym sezonie mogą decydować niuanse i detale. Każdy ma równe szanse.

fot. Natalia Gotter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *