Żużel - Best Speedway Tv

Oskar Fajfer uważa, że Falubaz, Polonia czy Wilki Krosno wcale nie są lepsze od Startu Gniezno! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Oskar Fajfer

Oskar Fajfer uważa, że Falubaz, Polonia czy Wilki Krosno wcale nie są lepsze od Startu Gniezno!

Oskar Fajfer uważa, że Falubaz, Polonia czy Wilki Krosno wcale nie są lepsze od Startu Gniezno!

Stać nas na wszystko. Mamy w drużynie naprawdę ciekawych zawodników, którzy przede wszystkim chcą się ścigać i są ambitni. Niech każdy z nas sumiennie robi swoje, a nie jeden się zdziwi, na co stać Start – mówi Oskar Fajfer w rozmowie z polskizuzel.pl.

best speedway tv
Oskar Fajfer uważa, że Falubaz, Polonia czy Wilki Krosno wcale nie są lepsze od Startu Gniezno! 2

oskar fajfer był pierwszym zawodnikiem, który parafował kontrakt ze Startem Gniezno na sezon 2022 – Tak mi, jak i działaczom Startu zależało, abym jeździł dalej dla Gniezna. Wspólnie znaleźliśmy kompromis i podpisaliśmy kontrakt na nowy sezon. – podkreśla zawodnik. Jak też przyznaje były oferty z innych klubów ale – nie widziałem sensu zmiany barw klubowych, skoro w moim macierzystym klubie wszystko funkcjonuje, jak należy.

Na pytanie, zadane o możliwości Startu w sezonie 2022 – Stać nas na wszystko. Mamy w drużynie naprawdę ciekawych zawodników, którzy przede wszystkim chcą się ścigać i są ambitni. Niech każdy z nas sumiennie robi swoje, a nie jeden się zdziwi, na co stać Start.

Dopytując o to w czym Falubaz, Wilki Krosno czy też Polonia jest lepszy od Startu Gniezno zawodnik w rozmowie dla portalu polskiżużel.pl stwierdził – Ja wcale nie twierdze, że te drużyny są od nas lepsze. Jak wspominałem wcześniej, poziom pierwszoligowy z roku na rok rośnie, a poziom wszystkich drużyn jest bardzo wyrównany. W przyszłym sezonie mogą decydować niuanse i detale. Każdy ma równe szanse.

fot. Natalia Gotter

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×