Żużel - Best Speedway Tv - Grand Prix na żużlu, żużel na żywo!

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Oskar Fajfer uważa, że Falubaz, Polonia czy Wilki Krosno wcale nie są lepsze od Startu Gniezno!

Oskar Fajfer

Oskar Fajfer uważa, że Falubaz, Polonia czy Wilki Krosno wcale nie są lepsze od Startu Gniezno!

Stać nas na wszystko. Mamy w drużynie naprawdę ciekawych zawodników, którzy przede wszystkim chcą się ścigać i są ambitni. Niech każdy z nas sumiennie robi swoje, a nie jeden się zdziwi, na co stać Start – mówi Oskar Fajfer w rozmowie z polskizuzel.pl.

best speedway tv
Oskar Fajfer uważa, że Falubaz, Polonia czy Wilki Krosno wcale nie są lepsze od Startu Gniezno! 2

oskar fajfer był pierwszym zawodnikiem, który parafował kontrakt ze Startem Gniezno na sezon 2022 – Tak mi, jak i działaczom Startu zależało, abym jeździł dalej dla Gniezna. Wspólnie znaleźliśmy kompromis i podpisaliśmy kontrakt na nowy sezon. – podkreśla zawodnik. Jak też przyznaje były oferty z innych klubów ale – nie widziałem sensu zmiany barw klubowych, skoro w moim macierzystym klubie wszystko funkcjonuje, jak należy.

Na pytanie, zadane o możliwości Startu w sezonie 2022 – Stać nas na wszystko. Mamy w drużynie naprawdę ciekawych zawodników, którzy przede wszystkim chcą się ścigać i są ambitni. Niech każdy z nas sumiennie robi swoje, a nie jeden się zdziwi, na co stać Start.

Dopytując o to w czym Falubaz, Wilki Krosno czy też Polonia jest lepszy od Startu Gniezno zawodnik w rozmowie dla portalu polskiżużel.pl stwierdził – Ja wcale nie twierdze, że te drużyny są od nas lepsze. Jak wspominałem wcześniej, poziom pierwszoligowy z roku na rok rośnie, a poziom wszystkich drużyn jest bardzo wyrównany. W przyszłym sezonie mogą decydować niuanse i detale. Każdy ma równe szanse.

fot. Natalia Gotter

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Reklamy
×
Reklamy
×