Żużel - Best Speedway Tv

Nowe bandy i odwodnienie liniowe w Zielonej Górze | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nowe bandy i odwodnienie liniowe w Zielonej Górze

odwodnienie liniowe

Nowe bandy i odwodnienie liniowe w Zielonej Górze

Jakiś czas temu klub z Zielonej Góry pochwalił się dostosowaniem band do wymogów eWinner 1. Ligi Żużlowej. Banda absorbująca została przedłużona i zajmuje teraz niemal połowę prostych. Według Roberta Jagiełowicza Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji był to koszt 100 tysięcy złotych.

Miasto myśli jednak o szybkim powrocie do PGE Ekstraligi, gdzie od tego sezonu wymagane będzie odwodnienie liniowe. Na stadionie przy W69 miało być ono gotowe do marca tego roku, ale spadek sprawił, że Falubaz będzie miał na to więcej czasu. Mimo wszystko już teraz rozpoczęto przygotowania do zamontowania odwodnienia, a prace miały się zacząć już za niedługo, ale pojawił się problem, o którym w rozmowie z Radio Zielona Góra powiedział Robert Jagiełowicz.

„Odwodnienie liniowe, które jest wymagane w Ekstralidze, a mamy zamiar w niej jeździć w przyszłym roku, musielibyśmy mieć zrobione na marzec, gdybyśmy się utrzymali, natomiast mamy teraz ten czas, żeby to zrobić. Niestety, otworzyliśmy przetarg i firma, która dała najkorzystniejszą ofertę, nie dołączyła jednego dokumentu, który był wymagany. Musimy ten przetarg unieważnić i w najbliższych dniach będziemy go ogłaszali jeszcze raz” – mówi Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze, który dodaje, że odwodnienie ma kosztować około 1,5 miliona złotych.

Reklamy

źródło: rzg.pl

fot. Paweł Wilczyński

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×