Żużel - Best Speedway Tv

Oskar Bober przedłużył kontrakt z Unią Tarnów | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Oskar Bober przedłużył kontrakt z Unią Tarnów

Oskar Bober

Oskar Bober przedłużył kontrakt z Unią Tarnów

Oskar Bober to kolejny zawodnik, który zdecydował się przedłużyć kontrakt z Unią Tarnów. Dla Polaka będzie to trzeci sezon z rzędu w barwach Jaskółek.

Oskar Bober w minionym sezonie był krajowym liderem ekipy z Tarnowa. W dwunastu spotkaniach wykręcił średnią biegopunktową na poziomie 1,683. Do tej pory bronił on barw klubów z Grudziądza, Ostrowa Wielkopolskiego, Łodzi, Piły, Lublina i Tarnowa. 25-latek to kolejny zawodnik który przedłużył umowę z ekipą “Jaskółek”. Wcześniej klub poinformował, że w jego barwach będą startować także William Drejer, Piotr Pióro, Kenneth Hansen (wszyscy przedłużyli umowy), Ernest Koza (transfer ze Startu Gniezno) oraz Rene Bach (transfer z Optibet Lokomotiv Daugavpils).

Ogłoszono kalendarz Speedway GP! Zmian jak na lekarstwo

W sezonie 2022 Bober wystąpił w 12 meczach i na torze pojawił się 63 razy. Wygrał 14 biegów, 20 razy był drugi a 16 razy trzeci. W 13 biegach nie zdobył punktów. Łącznie zapisał przy swoim nazwisku 98 punktów i 8 bonusów, co przełożyło się na średnią biegopunktową na poziomie 1,683.

Fot. Paweł Wilczyński

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Oskar Bober przedłużył kontrakt z Unią Tarnów

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×