Żużel - Best Speedway Tv

Orzeł przedstawił kevlary na sezon 2023 | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Orzeł przedstawił kevlary na sezon 2023

Orzeł

Orzeł przedstawił kevlary na sezon 2023

Niewiele pozostało klubów na mapie Polski, które jeszcze trzymają kibiców w niepewności i nadal nie pokazały swoich kevlarów na sezon 2023. W piątek grono to opuścił Orzeł Łódź. W klubie Witolda Skrzydlewskiego utrzymano dobrze znaną wszystkim fanom kolorystykę, jednak wprowadzono kilka odświeżających zmian.

Tonder zachwycony trenerem i prezesem Orła

“Zmian w porównaniu do sezonu 2022 nie ma wiele. Pozostajemy w podobnym klimacie graficznym, który poniósł nas do półfinału fazy play-off poprzednich rozgrywek. Z kwestii graficznych zmienią się pasy w górnej i dolnej części stroju”. – tak nowe kevlary komentuje sam klub na oficjalnej stronie.

obraz 2023 04 01 085913374
Orzeł przedstawił kevlary na sezon 2023 2

Fot. Orzeł Łódź

Łódzki Orzeł po raz kolejny zwraca się do samych kibiców, zapewniając ich, że to ich zdanie nt. m.in. kevlarów jest najważniejsze. Klub pod przewodnictwem Witolda Skrzydlewskiego dba o swoich fanów i chce przyciągnąć na stadion kolejnych nowych kibiców.

“Korekta kevlaru przed sezonem 2022 wypadła bardzo dobrze. Odzew kibiców od zawsze był dla nas kluczowy, zatem idąc zgodnie z waszym zdaniem, nie zmienialiśmy głównej koncepcji. Projekt ponownie utrzymany zostanie w dwóch głównych nurtach, jakimi są nowoczesność i praktyczność”.

Nowe stroje łódzkich żużlowców będzie można po raz pierwszy zobaczyć w ligowej akcji w meczu otwarcia 1. ligi, 8 kwietnia w Bydgoszczy.

Reklamy

Fot. Orzeł Łódź

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×