Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Orzeł przedstawił kevlary na sezon 2023

Orzeł

Autor: Jakub Bielak

Orzeł przedstawił kevlary na sezon 2023

Niewiele pozostało klubów na mapie Polski, które jeszcze trzymają kibiców w niepewności i nadal nie pokazały swoich kevlarów na sezon 2023. W piątek grono to opuścił Orzeł Łódź. W klubie Witolda Skrzydlewskiego utrzymano dobrze znaną wszystkim fanom kolorystykę, jednak wprowadzono kilka odświeżających zmian.

Tonder zachwycony trenerem i prezesem Orła

„Zmian w porównaniu do sezonu 2022 nie ma wiele. Pozostajemy w podobnym klimacie graficznym, który poniósł nas do półfinału fazy play-off poprzednich rozgrywek. Z kwestii graficznych zmienią się pasy w górnej i dolnej części stroju”. – tak nowe kevlary komentuje sam klub na oficjalnej stronie.

obraz 2023 04 01 085913374

Fot. Orzeł Łódź

Łódzki Orzeł po raz kolejny zwraca się do samych kibiców, zapewniając ich, że to ich zdanie nt. m.in. kevlarów jest najważniejsze. Klub pod przewodnictwem Witolda Skrzydlewskiego dba o swoich fanów i chce przyciągnąć na stadion kolejnych nowych kibiców.

„Korekta kevlaru przed sezonem 2022 wypadła bardzo dobrze. Odzew kibiców od zawsze był dla nas kluczowy, zatem idąc zgodnie z waszym zdaniem, nie zmienialiśmy głównej koncepcji. Projekt ponownie utrzymany zostanie w dwóch głównych nurtach, jakimi są nowoczesność i praktyczność”.

Nowe stroje łódzkich żużlowców będzie można po raz pierwszy zobaczyć w ligowej akcji w meczu otwarcia 1. ligi, 8 kwietnia w Bydgoszczy.

Fot. Orzeł Łódź

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *