Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Aktualności/Speedway 2. Ekstraliga

Tonder zachwycony trenerem i prezesem Orła

Mateusz Tonder

Autor: Jakub Bielak

Tonder zachwycony trenerem i prezesem Orła

Mateusz Tonder to nowy nabytek H. Skrzydlewska Orła Łódź. 24-latek opuścił szeregi Falubazu i trafił do pierwszoligowej drużyny z aspiracjami na awans w najbliższej przyszłości. Póki co zawodnik jest zachwycony możliwością współpracy z Markiem Cieślakiem oraz Witoldem Skrzydlewskim.

Adrian Miedziński przeszedł badania dot. jego powrotu na tor

Żużlowiec gościł ostatnio w Radio Zielona Góra, gdzie krótko opowiedział o swoich pierwszych wrażeniach z pobytu w nowym dla niego środowisku.

“Cieszę się, że będę współpracował z trenerem Markiem Cieślakiem. To super szkoleniowiec. Wiele podpowiada. Tak było już podczas zgrupowania w Słowenii”

W podobnie pozytywnym tonie Tonder mówi także o Honorowym Prezesie Witoldzie Skrzydlewskim, a także o drużynie jako całość.

“Prezes Witold Skrzydlewski nie określił nam jakichś konkretnych celów. Mamy wejść do play-off, ale tam nie ma z góry nałożonej presji, że musimy się mega pokazać. Mamy po prostu jechać swoje. Tworzymy świetny team, jest mega atmosfera”.

Reklamy

24-latek powinien być solidnym punktem swojej drużyny. Zeszły sezon zakończył ze średnią 1,606, choć nie dostawał zawsze swoich szans. W łódzkim Orle będzie miał wszelkie warunki do tego, by rozwinąć skrzydła.

Fot. Emilia Hamerska – Lengas

MAGAZYN ŻUŻLOWY. Kliknij TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×