Żużel - Best Speedway Tv

Tonder zachwycony trenerem i prezesem Orła | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tonder zachwycony trenerem i prezesem Orła

Mateusz Tonder

Tonder zachwycony trenerem i prezesem Orła

Mateusz Tonder to nowy nabytek H. Skrzydlewska Orła Łódź. 24-latek opuścił szeregi Falubazu i trafił do pierwszoligowej drużyny z aspiracjami na awans w najbliższej przyszłości. Póki co zawodnik jest zachwycony możliwością współpracy z Markiem Cieślakiem oraz Witoldem Skrzydlewskim.

Adrian Miedziński przeszedł badania dot. jego powrotu na tor

Żużlowiec gościł ostatnio w Radio Zielona Góra, gdzie krótko opowiedział o swoich pierwszych wrażeniach z pobytu w nowym dla niego środowisku.

“Cieszę się, że będę współpracował z trenerem Markiem Cieślakiem. To super szkoleniowiec. Wiele podpowiada. Tak było już podczas zgrupowania w Słowenii”

W podobnie pozytywnym tonie Tonder mówi także o Honorowym Prezesie Witoldzie Skrzydlewskim, a także o drużynie jako całość.

“Prezes Witold Skrzydlewski nie określił nam jakichś konkretnych celów. Mamy wejść do play-off, ale tam nie ma z góry nałożonej presji, że musimy się mega pokazać. Mamy po prostu jechać swoje. Tworzymy świetny team, jest mega atmosfera”.

24-latek powinien być solidnym punktem swojej drużyny. Zeszły sezon zakończył ze średnią 1,606, choć nie dostawał zawsze swoich szans. W łódzkim Orle będzie miał wszelkie warunki do tego, by rozwinąć skrzydła.

Reklamy

Fot. Emilia Hamerska – Lengas

MAGAZYN ŻUŻLOWY. Kliknij TUTAJ.

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×