Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Orzeł Łódź z prawdziwą rewolucją kadrową. Klub pożegnał 8 zawodników

Orzeł Łódź
Fot. Marta Astachow

Autor: Krzysztof Choroszy

Orzeł Łódź z prawdziwą rewolucją kadrową. Klub pożegnał 8 zawodników

Rynek transferowy oficjalnie otwiera się już jutro. Sprawia to, że coraz więcej klubów oficjalnie żegna swoich zawodników, dziękując im za angaż i jazdę w zespole. Wczoraj zrobił to Falubaz, skąd odeszło kilku żużlowców, a dzisiaj łódzki Orzeł podziękował aż ośmiu swoim zawodnikom.

Orzeł w swoich mediach społecznościowych poinformował, że z zespołu odejdą prawie wszyscy zawodnicy, którzy reprezentowali barwy łodzian w kampanii 2023. Z zespołem z Łodzi żegnają się Tom Brennan, Niels Kirstian Iversen, Rune Holta, Timo Lahti, Jakub Jamróg, Mateusz Tonder, Mateusz Dul i Jakub Sroka. Wszystkim podziękowano za starty w klubie podczas minionej kampanii.

Aż trzech zawodników: Iversen, Tonder i Brennan, przejdzie do Wybrzeża Gdańsk, gdzie razem z między innymi Nicolaiem Klindtem będą stanowić o sile drużyny. Mateusz Dul w nadchodzącym sezonie pojedzie w PSŻ-cie Poznań. Jakub Jamróg, jak wczoraj zostało to ogłoszone, występować będzie w Rybniku, a Timo Lahti zejdzie do 2. Ligi Żużlowej, by ścigać się dla Unii Tarnów.

W zespole Orła Łódź zostają więc tylko Tomasz Gapiński i Aleksander Grygolec. Do tej dwójki dołączą nowi zawodnicy, a całość będzie prowadzona przez Macieja Jądera, który zastąpił na tym stanowisku Marka Cieślaka.

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *