Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Orzeł Łódź i ROW Rybnik kontraktują!

Orzeł Łódź

Autor: Wojciech Kamiński

Oceń Wpis

Orzeł Łódź i ROW Rybnik kontraktują!

Luke Becker i Siergiej Łogaczow zostają w swoich dotychczasowych klubach.

Zakontraktowanie tak ważnego zawodnika to duży sukces Prezesa Mrozka, jak wiadomo kilka klubów z pierwszej ligi było mocno zainteresowanych sprowadzeniem Rosjanina. Z pewnością jest to jeden z kluczowych podpisów w tym okienku trasferowym.

Zatrzymanie tego żużlowca było dla mnie priorytetem – mówi Krzysztof Mrozek. – Siergiej w wielu meczach zostawiał zdrowie na torze, a takich walczaków nam potrzeba. Nie wyobrażałem sobie składu na kolejny rok bez Łogaczowa.

Kolejny ważny podpis został złożony także w Łodzi, po podpisaniu kontraktu z Bradym Kurtzem i trójką juniorów (Mateuszem Dulem, Aleksandrem Grygolcem i Jakubem Sroką), łodzianie osiągnęli porozumienie z Luke Beckerem. Po bardzo solidnych występach w tegorocznych rozgrywkach, Amerykanin może być kluczowym zawodnikiem w zapowiadanej przez Prezesa Skrzydlewskiego walce o Ekstraligę.

Reklamy

To zaszczyt być częścią Orła Łódź. Wszyscy w klubie byli bardzo zaangażowani, co bardzo mi się podoba. Dali mi szansę w tym roku. Sezon 2021 był czasem na zbudowanie formy. Uważam, że osiągnąłem progres, co było moim głównym celem. Mam nadzieję, że utrzymam ten kierunek w przyszłym roku – powiedział Luke Becker.”

Źródło: row.rybnik.com.pl | orzel.lodz.pl

fot. Emilia Hamerska – Lengas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×