Żużel - Best Speedway Tv

Opinia zawodników AFORTI START Gniezno po domowym sparingu | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Opinia zawodników AFORTI START Gniezno po domowym sparingu

Gniezno

Opinia zawodników AFORTI START Gniezno po domowym sparingu

Zawodnicy AFORTI Startu Gniezno po skończonym sparingu z ekstraligowym zespołem FOGO Unii Leszno wypowiedzieli się na temat pierwszego wyjazdu na tor oraz rywalizacji. Dla każdego zawodnika lepszym przygotowaniem do sezonu jest sparing niż nawet trening z taśmy. Więc zawodnicy cieszą się z każdej takiej możliwości.

DSC09317 1

Podczas spotkania było widać zauważalną przewagę zawodników z PGE Ekstraligi, lecz dochodziło do momentów gdzie zawodnicy mijali się miedzy sobą. W jednym biegu Ernest Koza zmierzył się z Januszem Kołodziejem lecz chwilę później musiał uznać jego doświadczenie.

“Cieszę się, że w końcu objechaliśmy sparing, drużynę sparingową chyba mieliśmy bardzo mocną, co na pewno wynik pokazuje ale bardzo cieszę się, że do tego doszło ponieważ niektóre biegi mieliśmy na plus, ogólnie dzisiejszy sparing mi się podobał, była jazda w kontakcie” – powiedział zdobywca 7 punktów Ernest Koza z zespołu gospodarzy.”

Mniej udany występ zaliczył Szymon Szlauderbach jak sam zawodnik mówi sam zasłużył na trójkę i ma wiele rzeczy do poprawy ponieważ ani razu nie wygrał biegu ale zmierza w dobrym kierunku:

“W każdym biegu jechałem inaczej przełożony, trzeba było wszystkiego popróbować, raz bardziej pasowało, raz mniej, wkradły się też moje błędy czy złe wyjścia z łuku ale ogólnie cieszę się że mogliśmy pościągać się z UNIĄ Leszno, która przyjechała w mocnym składzie.”

fot. własne

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×