Żużel - Best Speedway Tv

Ernest Koza nowym zawodnikiem Startu Gniezno | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ernest Koza nowym zawodnikiem Startu Gniezno

Ernest Koza

Ernest Koza nowym zawodnikiem Startu Gniezno

Okno transferowe jeszcze oficjalnie się nie rozpoczęło, ale kluby już ogłaszają zawodników na przyszły sezon. Start do tej pory porozumiał się już z Oskarem Fajferem, Peterem Kildemandem, Antonio Lindbaeckiem i Philipem Hellstroemem-Baengsem. Teraz wiemy, że w ekipie z Gniezna wystartuje również Ernest Koza.

W minionym sezonie Unia Tarnów z hukiem spadła do 2. Ligi, ale jednym z czołowych zawodników był tam Ernest Koza, który musiał pożegnać się z macierzystym klubem i dołączył do Aforti Startu Gniezno.

Reklamy

„Ten transfery zdecydowanie rozpatrujemy w kategorii wzmocnienia formacji seniorskiej naszej drużyny. Analizując statystyki Ernesta z ostatniego sezonu jasno widać, że jest to równo punktujący zawodnik, zarówno podczas spotkań na domowym torze jak i na wyjazdach. Skutecznego drugiego polskiego seniora, będącego wsparciem dla Oskara Fajfera, brakowało nam podczas kilku spotkań w tym roku i ta część naszego zespołu wymagała wzmocnień” – powiedział dla klubowej strony dyrektor Startu Radosław Majewski.

źródło: startgniezno.com

fot. Natalia Gotter

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

[…] sparing mi się podobał, była jazda w kontakcie” – powiedział zdobywca 7 punktów Ernest Koza z zespołu […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
×