Żużel - Best Speedway Tv

Ernest Koza nowym zawodnikiem Startu Gniezno | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ernest Koza nowym zawodnikiem Startu Gniezno

Ernest Koza
Spis treści

Ernest Koza nowym zawodnikiem Startu Gniezno

Okno transferowe jeszcze oficjalnie się nie rozpoczęło, ale kluby już ogłaszają zawodników na przyszły sezon. Start do tej pory porozumiał się już z Oskarem Fajferem, Peterem Kildemandem, Antonio Lindbaeckiem i Philipem Hellstroemem-Baengsem. Teraz wiemy, że w ekipie z Gniezna wystartuje również Ernest Koza.

W minionym sezonie Unia Tarnów z hukiem spadła do 2. Ligi, ale jednym z czołowych zawodników był tam Ernest Koza, który musiał pożegnać się z macierzystym klubem i dołączył do Aforti Startu Gniezno.

“Ten transfery zdecydowanie rozpatrujemy w kategorii wzmocnienia formacji seniorskiej naszej drużyny. Analizując statystyki Ernesta z ostatniego sezonu jasno widać, że jest to równo punktujący zawodnik, zarówno podczas spotkań na domowym torze jak i na wyjazdach. Skutecznego drugiego polskiego seniora, będącego wsparciem dla Oskara Fajfera, brakowało nam podczas kilku spotkań w tym roku i ta część naszego zespołu wymagała wzmocnień” – powiedział dla klubowej strony dyrektor Startu Radosław Majewski.

źródło: startgniezno.com

fot. Natalia Gotter

Reklamy

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×