Ernest Koza nowym zawodnikiem Startu Gniezno

Okno transferowe jeszcze oficjalnie się nie rozpoczęło, ale kluby już ogłaszają zawodników na przyszły sezon. Start do tej pory porozumiał się już z Oskarem Fajferem, Peterem Kildemandem, Antonio Lindbaeckiem i Philipem Hellstroemem-Baengsem. Teraz wiemy, że w ekipie z Gniezna wystartuje również Ernest Koza.

W minionym sezonie Unia Tarnów z hukiem spadła do 2. Ligi, ale jednym z czołowych zawodników był tam Ernest Koza, który musiał pożegnać się z macierzystym klubem i dołączył do Aforti Startu Gniezno.


„Ten transfery zdecydowanie rozpatrujemy w kategorii wzmocnienia formacji seniorskiej naszej drużyny. Analizując statystyki Ernesta z ostatniego sezonu jasno widać, że jest to równo punktujący zawodnik, zarówno podczas spotkań na domowym torze jak i na wyjazdach. Skutecznego drugiego polskiego seniora, będącego wsparciem dla Oskara Fajfera, brakowało nam podczas kilku spotkań w tym roku i ta część naszego zespołu wymagała wzmocnień” – powiedział dla klubowej strony dyrektor Startu Radosław Majewski.

źródło: startgniezno.com

fot. Natalia Gotter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *