Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Oficjalnie: Włókniarz żegna zawodnika

Włókniarz
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Jakub Bielak

Oficjalnie: Włókniarz żegna zawodnika

Tauron Włókniarz Częstochowa na swoich mediach społecznościowych oficjalnie przekazał to, co było jasne od wielu tygodni. Z klubem po pięciu latach startów żegna się Jakub Miśkowiak.

Miśkowiak trafił do Częstochowy przed sezonem 2019. Startował w biało-zielonych barwach przez cztery lata jako młodzieżowiec, a także spędził tutaj swój pierwszy rok jako senior. Teraz przyszedł czas na zmiany. Dwa ostatnie lata jako zawodnik U24 popularny „Misiek” spędzi w innym środowisku. Będzie to Stal Gorzów, jednak na potwierdzenie tej informacji musimy jeszcze poczekać.

„W przyszłym sezonie Jakub Miśkowiak nie będzie już zawodnikiem Włókniarza Częstochowa. Dziękujemy za 5 lat startów z Lwem na piersi! Współpraca z Tobą to była wielka przyjemność. Podobnie jak Ty, my również nie mówimy żegnaj, a do zobaczenia” – żegna 22-latka Włókniarz.

Jakub Miśkowiak zdobył z częstochowskim klubem dwa brązowe medale Drużynowych Mistrzostw Polski – w sezonach 2019 oraz 2022. Oprócz tego przyczynił się do młodzieżowych sukcesów częstochowskiej drużyny. Podczas pobytu pod Jasną Górą zdobywał również złoty medal mistrzostw świata juniorów.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×