Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Oficjalnie: #OrzechowaOsada PSŻ Poznań ma nowego toromistrza

PSŻ Poznań
Fot. Sandra Rejzner

Autor: Jakub Bielak

Oficjalnie: #OrzechowaOsada PSŻ Poznań ma nowego toromistrza

Niedawno informowaliśmy o tym, że klub z Poznania nawiązał współpracę z Janem Chorosiem, autorytetem w kwestii przygotowania nawierzchni żużlowej w Polsce. Znany i ceniony toromistrz pomagał w przygotowaniu toru na Golęcinie podczas ostatnich kilku imprez. Teraz klub oficjalnie potwierdził jego zatrudnienie.

Jan Choroś to postać znana w świecie żużlowym. Ceniony toromistrz pracował we Wrocławiu i w Lesznie, gdzie przyczynił się do zdobywania złotych medali drużynowych mistrzostw Polski. W ubiegłym sezonie jego współpraca z Unią zakończyła się jednak w nieciekawej atmosferze. Choroś podobno nie dogadywał się z Januszem Kołodziejem i to lider Unii w pewnym momencie przejął pieczę nad przygotowaniem nawierzchni.

Teraz znany toromistrz przenosi się do Poznania. Pomagał on w przygotowaniu toru już w ostatnich tygodniach, natomiast od tej chwili jest on już oficjalnie toromistrzem #OrzechowaOsada PSŻ Poznań. Ostatnie dwa domowe mecze „Skorpiony” wygrały i pewnie ambicją Jana Chorosia będzie to, by tę tendencję podtrzymać.

Żużel
Fot. własne
Żużel
Fot. własne

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *