Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Znany toromistrz w Poznaniu? Pracował na zawodach młodzieżowych

toromistrz w poznaniu
Fot. Sandra Rejzner

Autor: Jakub Bielak

Znany toromistrz w Poznaniu? Pracował na zawodach młodzieżowych

Do dużej zmiany może dojść w Poznaniu. Podczas ostatnich zawodów młodzieżowych dostrzeżono, że torem zajmował się znany i ceniony toromistrz, Jan Choroś. Czy to tylko jednorazowa pomoc, a może współpraca na dłużej?

Choroś zastępuje innego imiennika – toromistrza Jana Rychlewskiego – pod Jego nieobecność spowodowaną problemami zdrowotnymi. Nie jest jednak wykluczone, iż współpraca na linii Choroś-PSŻ Poznań będzie trwała znacznie dłużej – napisano na profilu „Żużel w Poznaniu”.

Jan Choroś był do ubiegłego roku wieloletnim toromistrzem Unii Leszno. Ta współpraca zakończyła się jednak niespodziewanie w lipcu 2023 roku. Specjalista od przygotowania żużlowej nawierzchni miał się nie dogadywać z Januszem Kołodziejem. Lider zespołu miał wziąć na siebie odpowiedzialność przygotowania toru, a pracownik klubu poczuł się wobec tego odsunięty na dalszy plan

Czas pokaże, czy #OrzechowaOsada PSŻ Poznań będzie korzystała z usług Chorosia również przed spotkaniami ligowymi. Najbliższe takie na Golęcinie będzie miało miejsce już w najbliższy piątek. Rywalem Abramczyk Polonia Bydgoszcz.

PSŻ Poznań
Fot. Sandra Rejzner
440779759 950601570404123 6337336347811561660 n
Fot. Sandra Rejzner

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×